Всеукраїнський конкурс "БлагоДІЙники в дії" Добрі справи легше робити разом! Саме тому наш Фонд спільно з Фокстрот та ТМ «Purina» оголошує маштабний благодійний конкурс для закладів загальної середньої освіти з неймовірними подарунками . 12.11.2020 Всеукраїнський конкурс "Будка мрії" В рамках нашого освітнього проекту "Біоетика" ми запускаємо ІІ Всеукраїнський конкурс "Будка мрії". 18.09.2020 ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» Спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках нашого освітнього проекту Біоетика ми запускаємо ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин». 08.09.2020 Всеукраїнський конкурс "Будка мрії" В рамках нашого освітнього проекту "Біоетика" ми запускаємо Всеукраїнський конкурс "Будка мрії". 24.12.2019 Всеукраїнський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей» З метою популяризації у суспільстві ідеї "усиновлення" тварин з притулків, Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» організовує Всеукраїнський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей». 05.12.2019 Районний конкурс "Будка мрії" Спільно з Косівською районною державною адміністрацією в рамках нашого освітнього проекту "Біоетика" ми проводили Районний конкурс "Будка мрії". 31.10.2019 Київський міський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей» На прохання шкіл, конкурс продовжено до 30 квітня 2020 року!

З метою популяризації у суспільстві ідеї "усиновлення" тварин з притулків, Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» спільно з Департаментом міського благоустрою КМДА та КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» організовує Міський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей».
17.10.2019
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» Спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках нашого освітнього проекту Біоетика ми запускаємо ІІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин». 17.10.2019