Міський конкурс "БлагоДІЙники в дії" (для шкіл м. Києва) Наш Фонд спільно з Фокстрот оголошує масштабний благодійний конкурс з неймовірними подарунками для закладів загальної середньої освіти міста Києва. 16.09.2021 ІІІ Всеукраїнський конкурс "Будка мрії" Для кожного пухнастика, окрім смачної їжі та міцного здоров’я, потрібен теплий лежачок чи надійний будиночок, де вухань почуватиметься у безпеці. А ми як господарі маємо дбати про їхню безпеку.
Тож якщо твоєму песику час оновити будку чи ти маєш бажання зробити теплий та гарний будиночок для чотирилапого з притулку – читай умови конкурсу та мерщій за роботу.
16.08.2021
ІІ Всеукраїнський конкурс "БлагоДІЙники в дії" Другий рік поспіль наш Фонд спільно з Фокстрот оголошує масштабний благодійний конкурс з неймовірними подарунками для закладів загальної середньої освіти. 10.08.2021 V Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» Спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках нашого освітнього проекту Біоетика ми запускаємо V Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин». 10.08.2021 Всеукраїнський конкурс "Біоетика в дії" (для вчителів) Виховуйте гуманність у дітей та вигравайте смартфон, блендер або міксер! 10.08.2021 Всеукраїнський конкурс "БлагоДІЙники в дії" Добрі справи легше робити разом! Саме тому наш Фонд спільно з Фокстрот та ТМ «Purina» оголошує маштабний благодійний конкурс для закладів загальної середньої освіти з неймовірними подарунками . 12.11.2020 Всеукраїнський конкурс "Будка мрії" В рамках нашого освітнього проекту "Біоетика" ми запускаємо ІІ Всеукраїнський конкурс "Будка мрії". 18.09.2020 ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин» Спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в рамках нашого освітнього проекту Біоетика ми запускаємо ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин». 08.09.2020 Всеукраїнський конкурс "Будка мрії" В рамках нашого освітнього проекту "Біоетика" ми запускаємо Всеукраїнський конкурс "Будка мрії". 24.12.2019 Всеукраїнський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей» З метою популяризації у суспільстві ідеї "усиновлення" тварин з притулків, Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» організовує Всеукраїнський фотоконкурс «Притулок для тварин очима дітей». 05.12.2019