Перейти до основного вмісту

Політика конфіденційності

Дана Політика Конфіденційності (далі - Політика) встановлює правила використання відвідувачами та користувачами Мережі (далі - користувач Мережі) сайту http://happypaw.ua (далі - Сайт), у тому числі:

- Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті;
- Умови розміщення матеріалів користувачами Мережі на Сайті;
- Умови використання персональних даних;
- Права користувачів Мережі, які надали свої персональні дані.

Власником Сайту є Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Щаслива Лапа» (далі - Happy Paw). Сайт є інтернет-представництвом Happy Paw і являє собою електронний майданчик для розміщення інформації, пов'язаної з діяльністю як власне Happy Paw, так і третіми особами.

Використання Сайту користувачем Мережі означає, що останній приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижчезазначених умов цієї Політики.

Ця Політика повністю або частково може бути зміненою Happy Paw в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її публікації на Сайті.

1. Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті

1.1. Сайт містить об'єкти інтелектуальної власності (у тому числі об'єкти авторського права, торгові марки) і інші матеріали, що охороняються законом: фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні, звукові твори та ін.

Happy Paw володіє виключним правом використання вмісту сайту (в тому числі право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів.

1.2. Користувач Мережі може завантажувати (скачувати) з Сайту матеріали, права на які належать Happy Paw, тільки для особистого використання.

Розповсюдження, публікація або інше використання матеріалів Сайту не допускається без посилання на правовласника (без посилання на Сайт).

1.3. У разі порушення п.1.2 даної Політики, користувач Мережі несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

2. Умови розміщення матеріалів користувачами Мережі на Сайті

2.1. Користувач Мережі зобов'язується використовувати Сайт тільки в законних цілях. Користувач Мережі зобов'язується не розміщувати на Сайті матеріали наступного характеру:

- що порушують законодавство України, що містять погрози і образи, що порушують публічний порядок, що носять характер непристойності ;

- що порушують в тій чи іншій мірі честь і гідність, права та інтереси, що охороняються законом, інших осіб;

- Сприяють або містять заклики до розпалювання релігійної, расової чи міжнаціональної ворожнечі, містять спроби розпалювання ворожнечі чи заклики до насильства, а також інші матеріали, що будь-яким чином порушують положення законодавства України .

Happy Paw не несе відповідальності за особисту думку, що розміщується користувачами Мережі на Сайті.

2.2. Користувач Мережі зобов'язується не використовувати Сайт для реклами або іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і послуг.

2.3 . Користувач Мережі зобов'язується не завантажувати і/або не розміщувати на Сайті будь-які матеріали, інтелектуальна власність яких охороняється законом (у тому числі, авторським правом, законодавством про товарні знаки), і інші матеріали, що охороняються законом, без отримання письмового дозволу правовласника матеріалу, що охороняється. При цьому тягар доведення того, що розміщення на Сайті користувачем Мережі матеріалів не порушує авторські, суміжні та інші права третіх осіб на розміщувані матеріали, лежить на користувачі Мережі.

2.4. При розміщенні будь-яких матеріалів на Сайті для загального користування, користувач Мережі тим самим автоматично надає Happy Paw (або підтверджує, що власник таких матеріалів надав Happy Paw) право на використання таких матеріалів.

Користувач Мережі також надає доступ, дозволяє перегляд, зберігання або відтворення таких матеріалів іншим користувачам Мережі для особистого використання.

2.5. Happy Paw має право використовувати в особистих цілях дані акаунтів соціальних мереж користувача Мережі (Facebook, Twitter, Вконтакте та ін), у разі використання матеріалів Сайту, а також розміщення інформації на Сайті, за допомогою таких акаунтів,

2.6. Користувач Мережі погоджується з тим, що він несе одноосібну, повну відповідальність за розміщення на Сайті матеріалів, в тому числі, за зміст таких матеріалів, відповідність їх вимогам законодавства, за порушення прав третіх осіб на розміщувані користувачем Мережі матеріали. Користувач Мережі зобов'язується відшкодувати будь-які збитки, що виникають внаслідок таких порушень, а також будь-які збитки, що виникають внаслідок завантаження таких матеріалів.

2.7. Happy Paw має право видалити інформацію, розміщену на Сайті, що порушує п.п.2.1-2.4.

3. Умови використання персональних даних

3.1. Надаючи свої персональні дані, користувач Мережі надає Happy Paw згоду і дозвіл на обробку таких персональних даних.

3.2.В разі надання користувачем Мережі Happy Paw своїх персональних даних (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, адреса проживання, номер телефону, контактний e-mail та ін), Happy Paw гарантує, що такі персональні дані не будуть передані третім особам , за винятком випадків, передбачених законодавством України;

3.3. Happy Paw є власником персональних даних в розумінні абз. 3 ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних».

3.4. Користувач Мережі, що надав свої персональні дані, є суб'єктом персональних даних в розумінні абз. 12 ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» і має право:

3.4.1. знати про місцезнаходження бази персональних даних, в якій знаходяться його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання її власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне розпорядження про отримання цієї інформації уповноваженими ним особами, крім випадків, встановлених законом;

3.4.2. отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема, інформацію про третіх осіб, яким надаються його персональні дані;

3.4.3. на доступ до своїх персональних даних;

3.4.4. отримувати не пізніше, ніж за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;

3.4.5. висувати вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи вони недостовірні;

3.4.6. висувати вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

3.4.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання недостовірних відомостей або відомостей, що пригнічують честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

3.4.8. звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та до посадових осіб, які уповноважені забезпечувати захист персональних даних, або до суду;

3.4.9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

3.4.10. вносити застереження про обмеження прав на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

3.4.11. відкликати згоду на обробку персональних даних;

3.4.12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

3.4.13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

3.5. Метою збору персональних даних є підтримка подальшої комунікації з користувачами Мережі.

3.6. Реалізувати права, які визначені в підпунктах 3.4.1., 3.4.2., 3.4.3., 3.4.4., 3.4.5., 3.4.6., 3.4.11, Користувач може шляхом надіслання запиту, листа, застереження або іншого повідомлення в довільній формі на електрону адресу hello@happypaw.ua. Важливо, що анонімні листи, запити та інші звернення не розглядаються. З метою уникнення випадків шахрайства Happy Paw вправі витребувати у Користувача документи (скан-копії таких документів), що підтверджують особу.

Керівником Happy Paw є Голова Правління Спектор Ольга Михайлівна.

Реквізити Happy Paw:
юридична адреса: 02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, будинок 16, квартира 296,
код ЄДРПОУ 38266276,

р / с 26004001023253 в ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», МФО 300506.