![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/novini-copyjpg07032023141748.jpg?itok=k1wiZ8VI)
Передали побутову техніку для безпритульних тварин у двох притулках
Під час ворожих обстрілів у притулку Дай шанс (м.Слов‘янськ, Донецька обл.) згоріла побутова техніка, зокрема морозильна камера, без якої неможливо зберігати їжу для безхатніх тваринок у належному стані. Тож наші партнери, компанія Фокстрот, передали до притулку нову морозильну камеру. А до притулку Даруючи надію (м. Павлоград) доставили газову плиту, для готування їжі для тварин.
Дякуємо друзям! Із однією мрією і ціллю на всіх про Перемогу - допомагаємо тим, хто потребує цього найбільше.