![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/media/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D0%B5%D0%B9%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F_6.jpg?itok=ZEOw9Bjo)
Зараз Гуляйполе знаходиться майже на лінії розмежування, за 5 км від ворожих позицій. До вторгнення у місті мешкало 13 тисяч людей, на цей момент близько 1,5 тисячі. Більшість з них — пенсійного віку. Там відсутня електрика, централізоване газо- і водопостачання. Аналогічна ситуація і в Оріховому. Обстріли тут не припиняються ні на день.
Під час грудневої місії команди Pets sterilization у Гуляйполі та Оріховому 193 безхатніх тварини вдалось відловити, вакцинувати та простерилізувати. Це 113 котики і 80 собак. Стерилізацію 131 тварини допомогли покрити наші сталі надійні партнери OIPA.
Також, завдяки партнерам Purina Україна вдалося відправити 820 кг корму для безпритульних тварин у Гуляйполі, Преображенці та Оріховому.
Дякуємо партнерам, завдяки яким є змога дбати про тварин навіть у найнебезпечніших місцях нашої країни.
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-17_19-22-12.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-17_19-20-37.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-30-49.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-30-23.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-31-33.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-27-43.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-12-18_21-33-00-543.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-29-36.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-17_19-21-50.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-17_19-24-09_0.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/411923313_759665062859042_4317911117227502526_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-31-30.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/photo_2023-12-19_12-26-54.jpg)