Перейти до основного вмісту

Свята з хвостиком

Тримайте лапки в теплі!

EVA та Happy Paw запустили проєкт допомоги тваринам у притулках

Всі мріють зустрічати свята в теплі, зі смачненьким на столі та з близькими поруч. І тварини у цьому бажанні мало чим відрізняються від нас, людей.

Але для безхатніх котів і собак із притулків зимові свята не йдуть ні в які порівняння з тими рідкісними щасливими днями, коли миска повна їжі, пічка гріє лапки, а поруч є людина для прогулянок та ігор. 

Тому лінія магазинів EVA та фонд Happy Paw запустили проєкт “Свята з хвостиком”, де можна створити власний віртуальний варіант теплої і святкової собачо-котячої домівки та водночас зігріти реальних тварин у притулках. 

На сайті проєкту https://teploeva.happypaw.ua триває інтерактивний збір на утеплення притулків, де користувач може:

  • обрати реальних котика чи песика, кого бажає обігріти
  • обрати стиль будиночку для тварини, щоб хвостик зимував у теплі і турботі
  • додати до будиночку елементи затишку: дрова, їжу або лежанку

Кожна опція утеплення допомагає реальним тваринам з притулків пережити зиму в теплі, добрі та затишку.

 

Мета ініціативи — зібрати 1 мільйон гривень на утеплення притулків для тварин, а саме: новенькі комфортні будки для собак, дрова, обігрівачі і пічки для приготування їжі та опалювання приміщень. 

Допомогти досягти цілі збору може кожен — створивши онлайн теплу домівку для тваринки на сайті проєкту, а також зробивши переказ на касі будь-якого магазину EVA. 

Ці кошти допоможуть закупити необхідні товари для покращення життя безхатніх котів і собак із понад 30 прихистків по всій Україні.

Проєкт допомоги безхатнім тваринам Лінія магазинів EVA реалізує вже четверий рік поспіль. Дізнавайтесь, скільки тваринок у притулках вдалось обігріти минулого, 2022 року.


Офіційні правила проєкту

1.    Загальні положення.

1.1. Організаторами спільної благодійної ініціативи «Свята з хвостиком» – є Товариство з обмеженою відповідальністю «РУШ», ідентифікаційний код юридичної особи 32007740, місцезнаходження: 49101, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, б. 6 та Благодійна організація  "Благодійний фонд "Щаслива лапа", ідентифікаційний код юридичної особи  38266276, місцезнаходження: вул. Шота Руставелі, 44, 3 поверх, оф. 7, Київ. (далі по тексту – «Організатори»).

2.    Загальні умови проведення благодійної ініціативи.

2.1.    Загальний опис: «Свята з хвостиком» - спільна благодійна ініціатива ТОВ «РУШ» та БО "Благодійний фонд "Щаслива лапа", яка передбачає для клієнтів Лінії магазинів EVA можливість перевести на касі у магазині будь-яку добровільну суму пожертв на реалізацію мети проєкту «Свята з хвостиком», а саме на утеплення притулків для тварин.
2.2.    Добровільні пожертви мають бути кратні 1 грн, тобто без копійок (1 грн, 7 грн, 10 грн, 30 грн, 50 грн і т.д. без обмеження). Перерахування коштів у чеку відзначається окремою позицією з приміткою «Свята з хвостиком».
2.3.    Оплата може здійснюватися карткою чи готівкою. Оплата подарунковими сертифікатами, електронним гаманцем, бонусами програми лояльності – неможлива. Клієнт НЕ може перерахувати у фонд решту (здачу зі своєї покупки).
2.4.    Місце проведення ініціативи: всі магазини мережі EVA (на території України, за винятком: тимчасово окупованих територій, територій, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій  окупації, оточенні (блокуванні), населених пунктів, на територіях яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження).
2.5.    Тривалість: з 04.11.2023 р. по 31.12.2023 р. включно. Проєкт може бути достроково завершений або продовжений за рішенням ТОВ «РУШ».  
2.6.    Взяти участь в ініціативі мають можливість всі клієнти EVA за бажанням. Навіть якщо клієнт не здійснив у магазині, він все одно має можливість взяти участь у проєкті та перерахувати кошти на проєкт.
2.7.    Мінімальна сума внеску: 1 грн. Максимальна сума внеску: необмежена.
2.8.    Вказівка про перерозподіл: кожен благодійник/ця, фізична чи юридична особа, який робить внески на користь ініціативи дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню та можуть бути перерозподілені на потреби в межах проєкту. Кожен благодійник/ця, який робить благодійні внески дає свою згоду, що невикористані кошти не підлягають поверненню та можуть бути перерозподілені на потреби в межах адміністративних витрат.

 

2023-11-03