Проєкт для київських шкіл «Від серця до лапок» - що це та як долучитись?

Проєкт для київських шкіл «Від серця до лапок» - що це та як долучитись?

Вже другий навчальний рік поспіль наш освітньо-виховний проєкт «Від серця до лапок» крокує школами Києва. Його мета – це пропаганда гуманного та відповідального ставлення до тварин серед учнів загальних середніх навчальних закладів.

Проєкт передбачає:

    -проведення педагогами школи "Уроків доброти" на тему гуманного ставлення до тварин;

    -проведення практичних заходів для учнів представником Фонду спільно з кінологом та ветеринаром.

Взяти участь у проєкті може будь-яка школа міста Києва.

Що для цього необхідно?


1. Зателефонувати нашому менеджеру Ганні - 0632909993, щоб вона зафіксувала ваш навчальний заклад як учасника проєкту. Ну і звичайно, проконсультувала що, як і коли треба зробити :)


2. Завантажити собі на комп'ютер та ознайомитись з безкоштовними методичнимим матеріалами (готовими конспектами занять, квесту, вікторин, онлайн уроками і т.д.), які можна знайти тут


3. Провести «Уроки доброти» з учнями вашого навчального закладу.


4. Зробити фото проведення «Уроків доброти».

Якщо уроки проводяться у класі, фото може бути такого формату:

Якщо в онлайн режимі:


5. Опублікувати фото та інформацію про кількість уроків у соціальних мережах або на сайті навчального закладу із хештегом #happypaw #відсерцядолапок у Facebook відмітити нас через @HappyPawFund та Instagram із зазначенням @happypaw. Так ми побачимо ваш допис.


6. Зв’язатися з нами за контактами: 0632909993 (Ганна) або lecturer@happypaw.ua, щоб домовитися про проведення безкоштовних практичних заходів із кінологом та ветеринаром.


7. Чекати на нас в гості :)

Під час нашого візиту діти дізнаються про: виховання собаки, правила поведінки із домашніми і чужими песиками; основні правила догляду за пухнастими та вакцинацію; притулки для тварин та волонтерство.


8. Отримати позитивні емоції, незабутні враження та пам'ятний сертифікат учасника освітньо-виховного проєкту "Від серця до лапок".

Переглянути результати по проєкту за минулий рік можна за посиланнями:

https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/59 ,

https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/45 , https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/37 , https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/13 .

12.01.2021