![](/sites/default/files/images/media/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%BA1_15.jpg)
Ми це зробили! 21 березня 2024 року ми отримали офіційне підтвердження від Національного реєстру рекордів України про встановлення нашим Фондом рекорду "Найбільша кількість занять доброти" - 1865 закладів дошкільної освіти та 7205 занять доброти.
![](/sites/default/files/images/media/10_7.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%202024.jpg)
Встановлення рекорду відбулося в рамках ІІІ Міжнародного заняття доброти, яке організував наш Фонд у закладах дошкільної освіти України та світу з 26 лютого по 1 березня 2024 року.
Ми щиро вдячні всім педагогам, дітям, волонтерам та батькам, які долучилися до заходу, незважаючи на виклики сьогодення.
Оголошення результатів та вручення сертифікату відбулося в теплій атмосфері Навчально-виховного комплексу «УМКА», педагоги якого активно долучаються до ініціатив Фонду та щороку проводять Заняття доброти.
Вихованці та працівники закладу поділилися своїми враженнями від участі в ІІІ Міжнародному занятті доброти та отримали сертифікат учасника встановлення Національного рекорду України та унікальний набір пазлів «Домашні улюбленці» від нашого Фонду та ТМ «Purina».
![](/sites/default/files/images/media/12_3.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/15_1.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/ESB_3661.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/19_0.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/16_1.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/13_2.jpg)
Віримо, що залучення такої кількості навчальних закладів до занять доброти та встановлення рекорду - це ще одна важлива перемога на шляху до створення суспільства, яке гуманно та відповідально ставиться до тварин.
Разом ми робимо цей світ добрішим!