Перейти до основного вмісту

Всеукраїнський конкурс "Біоетика в дії" (для вчителів)

Виховуйте гуманність у дітей та вигравайте смартфон, блендер або міксер!

Конкурс завершено.

Результати за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/70

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу для вчителів

«Біоетика в дії»

Мета конкурсу - пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, поглиблення знань у дітей про правила догляду за домашніми тваринами; підтримка творчої педагогічної діяльності працівників загальноосвітніх навчальних закладів в питанні гуманного виховання учнів; розширення бази методичних матеріалів для виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин у школярів.

Учасники конкурсу: вчителі загальноосвітніх навчальних закладів України та керівники гуртків закладів позашкільної освіти (далі – учасники).

Строки проведення: вересень 2021 р.– листопад 2021 р.

Термін подачі роботи (звіту) – до 5 листопада 2021 року.

Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу –листопад-грудень 2021 р.

Суть конкурсу

Учасники мають стати учасником ІІ Міжнародного уроку доброти під час якого, провести самостійно розроблену активність на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до собак і котів» та долучитись до VІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка».

І. Умови участі в конкурсі

Учасники мають:

  1.Підготувати авторську методичну розробку (інтерактивний урок, квест, вікторину тощо) для школярів на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до собак та котів». Методична розробка має бути написана українською мовою та містити: назву, мету, тривалість, перелік необхідного матеріалу та обладнання, зазначення кількості учасників, план, детальний хід заходу.

  2.Взяти участь в ІІ Міжнародному уроці доброти (https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/64) та провести розроблену активність з учнями 4-6 жовтня 2021 року.

  3.Зробити фото- та відеозвіт (до 5 хв.) процесу проведення розробленої активності.

  4.Провести в класі(ах) VІ Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Гав для Сірка» - https://happypaw.ua/ua/bioethics/promotions/one/9

  5.Зробити публікацію на сайті школи або у facebook про участь в конкурсі: проведення авторської методичної розробки та VІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». Публікація зроблена у facebook має бути відкритою та доступною для перегляду всім користувачам. До публікацій потрібно додати хештеги: #Біоетика_в_дії2021 #happypaw #фокстрот #vivo

  6.Заповнити заявку-звіт на участь в конкурсі (див. пункт «ІІ. Вимоги до звіту»).

  Подання роботи на конкурс автоматично надає згоду на обробку персональних даних учасника в процесі проведення конкурсу.

  Надаючи для участі в конкурсі фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Учасник несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

  Подаючи роботу на конкурс, автор роботи передає Фонду авторські права на роботу, в тому числі, але не обмежуючись: виключне право на використання роботи та її елементів, що увійшли як складові частини до роботи, виключне право дозволяти використання роботи (її елементів та складових частин), і виключне право на заборону використання роботи (її елементів та складових частин) іншими особами в будь-якій формі та будь-яким способом.

Педагоги-переможці, отримають у подарунок смартфони Vivo Y20 4/64GB Nebula Blue, блендери та міксери від партнерів конкурсу – Vivo та Фокстрот.

ІІ. Вимоги до звіту

1.Учасник заповнює заявку-звіт за посиланням - https://forms.gle/3Wxy2PzW6QU5BEJt9

2.Всі посилання вказані у заявці-звіті мають бути доступними для перегляду до 31 грудня 2021 року.

ІІІ. Визначення переможців

Переможці Конкурсу визначаються у загальному порядку у таких категоріях:

- вчителі молодших класів (які провели заходи з учнями 1-4 класів);

- вчителі середньої школи (які провели заходи з учнями 5-7 класів);

- вчителі старшої школи (які провели заходи з учнями 8-12 класів).

ІV. Критерії оцінювання робіт

Роботи, надіслані на конкурс, будуть оцінюватися за такими критеріями:

- дотримання умов конкурсу;

- унікальність, творчий підхід та відповідність змісту матеріалу темі «Гуманне та відповідальне ставлення до собак та котів» авторської методичної розробки;

- якісність виконання завдань та фото- і відеозвітів;

- організація VІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка» та активність школярів під час проведення акції;

- оформлення та зміст публікацій про участь в конкурсі.

Роботи, що виконані з недотриманням вимог не розглядатимуться!

Конкурсні роботи не рецензуються!

V. Терміни проведення конкурсу

Заявки-звіти подаються до 5 листопада 2021 року.

VI. Нагородження переможців Конкурсу

Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу – листопад-грудень 2021 року.

Переможець у кожній категорії отримає один із подарунків (смартфон Vivo Y20 4/64GB Nebula Blue, блендер або міксер) від партнерів конкурсу – Vivo та Фокстрот.

Найкращі роботи конкурсу із зазначенням авторства можуть бути розміщенні:

- на сайті БО «БФ «Щаслива лапа» (http://happypaw.ua/ua/);

- в соціальних мережах;

- в методичних посібниках та фахових виданнях;

- в ЗМІ.

За додатковою інформацією звертатися: (044) 290 03 29, 067 658 80 20– Ельвіна Москалик, менеджер проекту «Біоетика» БО «БФ «Щаслива лапа»).

Генеральні партнери