Перейти до основного вмісту

VІ Всеукраїнська благодійна акція «Happy Гав для Сірка»

Завершено

Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними. І ми з вами можемо їм із цим допомогти. Вже вшосте Благодійний фонд «Щаслива лапа» запускає Всеукраїнську акцію «Нарру Гав для Сірка».

На прохання шкіл та садочків ми продовжили акцію до 3 листопада 2021 року.

Суть акції: зберіть у вашому навчальному закладі корм, крупу, іграшки й ліки та передайте зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин чи зоозахисної організації.

Щоб дізнатись, які притулки чи зоозахисні організації діють у вашому населеному пункті, натисніть - тут

Акція триватиме з 4 по 3 листопада 2021 року в усіх регіонах України!

По завершенню акції заповніть форму-учасника за посиланням - https://forms.gle/AW72GEhVthz1fGDq9 . Зверніть увагу, що від одного навчального закладу форма заповнюється 1 раз.

Ми обов’язково розповімо про результати акції у нас в соцмережах та на сайті, та надішлемо електронну подяку від Фонду для навчального закладу.

А надихнутись на проведення акції ви можете результатами VІ Всеукраїнської благодійної акції "Happy Мяу для Мурчика", яка проходила у березні 2021 року. Завдяки небайдужості учнів 107 зоозахисних організацій отримали більше 22 048 кг круп, корму, консерв, а також понад 37 374 грн на потреби чотирилапих -https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/53 .

 

За бажанням Ви також можете зробити публікацію в Facebook про участь Вашого навчального закладу в акції, додавши фото, свої враження та хештеги #happyгав_2021 #happypaw .

 

Приймаючи участь в заході, Учасник автоматично надає Фонду згоду та право на використання фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, створених, надісланих, переданих Фонду в рамках заходу, на яких зображено (знято) Учасника, а також їх елементів, складових частин, текстів, діалогів, тощо.

Надаючи для участі в заході фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Заклад несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

Генеральні партнери