Результати Всеукраїнського конкурсу "Біоетика в дії" (для вчителів)

Результати Всеукраїнського конкурсу "Біоетика в дії" (для вчителів)

Творчий небайдужий вчитель – це справжній скарб для школи, дітей та батьків. Саме такі педагоги стали переможцями нашого Всеукраїнського конкурсу з цінними призами від партнерів конкурсу – Vivo та Фокстрот.

Нагадаємо, за умовами конкурсу вчителі мали:

1. Стати учасником ІІ Міжнародного уроку доброти та провести самостійно розроблену активність на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до собак і котів».

2. Долучитись до VІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка».

Участь в конкурсі взяли 30 педагогів з 16 областей України. Надіслані методичні розробки приємно вразили нас креативними підходами та обізнаністю педагогів щодо сучасних тенденцій у вирішенні проблеми безпритульних тварин.

Найкращі роботи будуть викладені на сайті Фонду (у розділі "Біоетика") із зазначенням авторства.

Більше фото та публікації учасників конкурсу можна переглянути в facebook за хештегами #Біоетика_в_дії2021 #happypaw #фокстрот #vivo

Вітаємо переможців!

Категорія "Вчителі молодших класів"

І місце

Карпицька Олена Вікторівна, вчителька початкових класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області

ІІ місце

Шевцова Марина Олександрівна, вчителька початкових класів Міжнародного ліцею Глобус

ІІІ місце

Шуть Тетяна Володимирівна, вчителька початкових класів Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради" Полтавської області

ІІІ місце

Загородня Оксана Володимирівна, вчителька початкових класів Комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Вінницької міської ради"

ІІІ місце

Скотня Тетяна Святославівна, вчителька початкових класів Товариства з обмеженою відповідальністю Приватний заклад «Харківський ліцей «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» Харківської області

Категорія "Вчителі середніх класів"

І місце

Николайчук Ірина Ігорівна, вчителька математики КЗ "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області"

ІІ місце

Осташевська Марина Сергіївна, вчителька біології Фонтанського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія"

ІІІ місце

Смикова Ярослава Олегівна, вчителька біології Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - ліцей "Гармонія" Мирноградської міської ради Донецької області

Категорія "Вчителі старших класів"

І місце

Караченцева Наталія Миколаївна, вчителька фізики Комунального закладу "Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області"

ІІ місце

Сидорчук Раїса Петрівна, класний керівник 8 класу, вчителька інформатики Кам'яне-Случанської гімназії Вирівської сільської ради

ІІІ місце

Нестеренко Лариса Вікторівна, Наливайко Тетяна Миколаївна, виховательки КЗСОР "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей"

Для всіх учасників конкурсу ми підготували пам'ятні грамоти, а переможці отримають цінні подарунки від партнерів конкурсу – Vivo та Фокстрот: І місце - смартфон Vivo Y20 4/64GB Nebula Blue, ІІ місце - блендер, ІІІ місце - міксер.


Учасники конкурсу:

    1.Осташевська Марина Сергіївна, вчителька біології Фонтанського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія";

    2.Краснікова Яна Володимирівна, вчителька початкових класів Криворізької гімназії № 63;

    3.Литвинова Олеся Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, вчителька хімії Криворізького природничо-наукового ліцею;

    4.Цаволик Анжела Володимирівна, вчителька математики та інформатики Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №46;

    5.Николайчук Ірина Ігорівна, вчителька математики КЗ "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області";

    6.Волторніст Надія Миколаївна, вчителька початкових класів Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради Полтавської області;

    7.Загородня Оксана Володимирівна, вчителька початкових класів Комунального закладу "Загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Вінницької міської ради";

    8.Бонішко Діана Станіславівна, вчителька біології Новояворівського ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів;

    9.Скотня Тетяна Святославівна, вчителька початкових класів Товариства з обмеженою відповідальністю Приватний заклад «Харківський ліцей «ХАНІ АКАДЕМІЯ»» Харківської області;

    10.Смикова Ярослава Олегівна, вчителька біології Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - ліцей "Гармонія" Мирноградської міської ради Донецької області;

    11.Фарина Ірина Олександрівна, вчителька початкових класів Ліцею №2 Горностаївської селищної ради Каховського району Херсонської області;

    12.Караченцева Наталія Миколаївна, вчителька фізики Комунального закладу "Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області";

    13.Заверуха Тетяна Михайлівна, педагог-організатор Тернопільського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого";

    14.Маковійчук Вікторія Віталіївна, вчителька початкових класів Комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради";

    15.Першко Валентина Іванівна, вихователька ГПД Бігунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради;

    16.Волович Олеся Русланівна, практичний психолог Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

    17.Шуть Тетяна Володимирівна, вчителька початкових класів Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу "Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради" Полтавської області;

    18.Нестеренко Лариса Вікторівна, Наливайко Тетяна Миколаївна, виховательки КЗСОР "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей";

    19.Яцук Наталія Борисівна, вчителька молодших класів Яблунецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської ради Житомирської області;

    20.Ковальчук Альона Олександрівна, керівник гуртка Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

    21.Григорян Наіра Артурівна, вчителька англійської мови Родинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області;

    22.Пилипенко Наталія Володимирівна, вчителька біології Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області;

    23.Шевцова Марина Олександрівна, вчителька початкових класів Міжнародного ліцею Глобус;

    24.Танькова Ірина Іванівна, вихователька Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна гімназія - інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей";

    25.Хомуха Оксана Анатоліївна, вчителька української мови та літератури Криворізької гімназії №89 "Потенціал";

    26.Тельбізова Світлана Іванівна, вчителька КМ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 50";

    27.Завгородня Ольга Петрівна, керівник гуртка Комунального позашкільного навчального закладу "Міський палац дитячої та юнацької творчості "Горицвіт" Криворізької міської ради;

    28.Карпицька Олена Вікторівна, вчителька початкових класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області;

    29.Сердюк Лариса Миколаївна, вчителька початкових класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області;

    30.Сидорчук Раїса Петрівна, класний керівник 8 класу, вчителька інформатики Кам'яне-Случанської гімназії Вирівської сільської ради.

Дякуємо всім учасникам, разом ми робимо цей світ добрішим!

23.11.2021