Skip to main content

День відкритих дверей у притулку в твоєму місті!

Адопція тварин з притулків у нові родини — мета існування будь-якого притулку і одна з найбільших мотивацій роботи фонду Happy Paw. 

Для того, щоб дати шанс безхатнім котам і собакам знайти справжній дім та люблячих мам і татусів Happy Paw разом із партнером Purina запрошують на Дні відкритих дверей у притулках по всій Україні, які проводитимуться з травня по вересень 2026 року.

Happy Paw вже другий сезон організовує Дні відкритих дверей. Торік відбулося 20 таких заходів у притулках у Хмельницькому, Здолбунові, Бродах, Калуші, Долині, Одесі, Черкасах, Кропивницькому, Конотопі, Новоукраїнці, Дніпрі. Завдяки яким 27 тваринок знайшли нові люблячі родини.

Відвідати День відкритих дверей є змога у таких притулках:

  • 16.05
    м.Одеса, притулок «Ковчег», вул. 1-а Сортувальна, 22
  • 17.05
    м.Хмельницький, притулок «Покинутий ангел», вул. Тернопільська, 19 
  • 06.06
    м. Конотоп, притулок «Котоукриття», вул. Лазаревського 12
  • 13.06
    м. Новоукраїнка, притулок «Вдячна лапа», вул. Маріупольська 4
  • 12.08
    м. Броди, притулок «Степ», Золочівський р., тг. Бродівська, «Торф'яне» урочище, будівля звіроферми 1
  • 15.08
    м.Кропивницький, притулок «Щасливий пес», с.Нове, вул. Ливарна 1
  • 05.09
    м.Кривий Ріг, притулок «Рукавичка», с.Широке, вул.Широківська 28
  • 06.09
    м.Здолбунів, притулок «Надія на дім», вул. Шевченка, навпроти «Волинь цемент» і заправки ОККО

Що очікувати від заходу?

  • інструктаж з правил поводження у притулку;
  • екскурсія шелтером;
  • історії життя місцевих котів і собак;
  • пригощання тварин смаколиками;
  • кото-песо терапія;
  • допомога притулку і хвостатим — вітається (прибирання, годування, вигул собак, ігри з котиками та чуханці для всіх пухнастих).

Для кого захід?

День відкритих дверей це чудова нагода для всієї сім’ї провести цікаво час, а особливо для тих, хто давно мріяв забрати тварину з притулку, прагне допомагати хвостикам, але не знає як або просто хоче теплої атмосфери, пухнастих обіймів та ніжності. 

Тож завітайте до притулку у вашому місті, щоб познайомитися з його хвостатими мешканцями, дізнатись історії їхнього порятунку, особливості щоденного догляду та будні волонтерів і тваринок. І, можливо, подарувати тваринці дім та отримати набір корму від Purina у рамках проєкту «Ситий старт» на перші місяці життя пухнастика в новій родині. 

Не всім відомо, але кожна нова тварина у притулку — це велике навантаження для працівників і ризики для постійних жителів прихистку залишитися без їжі або захворіти. Підтримати безхатніх хвостиків можна не лише фінансово, а й своїм часом, працею та головне — увагою, подарувавши надію на нове життя у люблячій родині. 

2026-04-30