Влаштування

В галерею

Спіріт

ID 2787
2826
Влаштовано

Давай знайомитись

Мені вже Більше 10

Я хлопчик

Мій зріст від 35 до 50 см

Стерилізацію не проведено

За мене відповідає

Телефон +380672183265

E-mail home4pet@happypaw.ua

Тут я мешкаю

Назва притулку Велике серце милосердя (БФ "Велике серце милосердя")

Адреса Київська обл., Бориспільский р-н

Телефон +380953579763

E-mail bigheartua@gmail.com

Це моя історія

Цього красивого собаку зовсім випадково знайшов господар одного з наших притулків в місті Бровари. Пес бродив у промислових складах, постійно підходив до людей, але багато його просто боялися і відганяли. Волонтер Фонду, побачивши пса, не міг пройти мимо. Спіріт був сильно побитий, все його тіло було вкрите шишками та гематомами.

Було прийнято рішення негайно везти собаку у ветеринарну клініку. Там лікар діагностував Спіріту запалення тканин, і якби собака була знайдена трохи пізніше, у нього точно почався б абсцес м'яких тканин.

Собаці відразу ж призначили лікування антибіотиками, планували провести операцію, але буквально на очах, за лічені дні, Спіріт почав поправлятися! Було прийнято рішення скасувати операцію і продовжити лікування антибіотиками.

Так нашого друга швидко виписали і він відправився жити в притулок, де продовжився прийом антибіотиків. Дуже швидко наш Спіріт перетворився в абсолютно здорового і життєрадісного пса.

Хлопчик швидко знайшов свій новий будинок. Тепер він веде активний спосіб життя і з кожним днем все більше і більше радує своїх господарів

Коментарі (0)

Немає коментарів

Схожі результати