Adoption

Back to gallery

Спіріт

ID 2787
2863
Arranged

Let's get acquainted

I have More 10

I am a boy

My height від 35 до 50 см

Sterilization not conducted

За мене відповідає

Telephone +380672183265

E-mail home4pet@happypaw.ua

I live here

Shelter name Велике серце милосердя (БФ "Велике серце милосердя")

Address Kyiv region, Boryspil district

Telephone +380953579763

E-mail bigheartua@gmail.com

This is my story

Цього красивого собаку зовсім випадково знайшов господар одного з наших притулків в місті Бровари. Пес бродив у промислових складах, постійно підходив до людей, але багато його просто боялися і відганяли. Волонтер Фонду, побачивши пса, не міг пройти мимо. Спіріт був сильно побитий, все його тіло було вкрите шишками та гематомами.

Було прийнято рішення негайно везти собаку у ветеринарну клініку. Там лікар діагностував Спіріту запалення тканин, і якби собака була знайдена трохи пізніше, у нього точно почався б абсцес м'яких тканин.

Собаці відразу ж призначили лікування антибіотиками, планували провести операцію, але буквально на очах, за лічені дні, Спіріт почав поправлятися! Було прийнято рішення скасувати операцію і продовжити лікування антибіотиками.

Так нашого друга швидко виписали і він відправився жити в притулок, де продовжився прийом антибіотиків. Дуже швидко наш Спіріт перетворився в абсолютно здорового і життєрадісного пса.

Хлопчик швидко знайшов свій новий будинок. Тепер він веде активний спосіб життя і з кожним днем все більше і більше радує своїх господарів

Comments (0)

No comments

Similar results