Перейти до основного вмісту

Стерилізація домашніх тварин 2021

-

Опис акції

У сучасному світі стерилізація домашніх тваринок має низку плюсів з точки зору здоров'я чотирилапих, а також комфорту і тварини, і її господаря. Звичайно, окрім впливу на фізичне здоров'я чотирилапих, після стерилізації відбуваються позитивні зміни і у поведінці тварин: коти перестають мітити територію, песики стають більш спокійними та можуть вільно спілкуватись із тваринками протилежної статі.
Проте користь стерилізації тварин не обмежується турботою лише про свого домашнього улюбленця, адже таким чином кожен може зробити важливий внесок у вирішення проблеми безпритульних тварин в нашій країні. Стерилізація є найдієвішим методом контролю чисельності популяції тварин та значно підвищує шанси на нові домівки для тих котиків і собачок, які наразі живуть у притулках та на вулиці.
Та ми вважаємо, найголовніше те, що стерилізація є проявом справжньої любові до свого улюбленця і дуже хочемо донести цю ідею до якомога більшої кількості людей та допомогти простерилізувати домашніх тваринок малозахищених верств населення.

Статус

Зібрано 39860 грн

Благодійники