Skip to main content

Стерилізація домашніх тварин 2021

-

Description of the action

У сучасному світі стерилізація домашніх тваринок має низку плюсів з точки зору здоров'я чотирилапих, а також комфорту і тварини, і її господаря. Звичайно, окрім впливу на фізичне здоров'я чотирилапих, після стерилізації відбуваються позитивні зміни і у поведінці тварин: коти перестають мітити територію, песики стають більш спокійними та можуть вільно спілкуватись із тваринками протилежної статі.
Проте користь стерилізації тварин не обмежується турботою лише про свого домашнього улюбленця, адже таким чином кожен може зробити важливий внесок у вирішення проблеми безпритульних тварин в нашій країні. Стерилізація є найдієвішим методом контролю чисельності популяції тварин та значно підвищує шанси на нові домівки для тих котиків і собачок, які наразі живуть у притулках та на вулиці.
Та ми вважаємо, найголовніше те, що стерилізація є проявом справжньої любові до свого улюбленця і дуже хочемо донести цю ідею до якомога більшої кількості людей та допомогти простерилізувати домашніх тваринок малозахищених верств населення.

Status

Raised 39860 UAH

Benefactors