Перейти до основного вмісту

Про Біоетику

Проєкт «Біоетика» є унікальним освітньо-виховним проєктом в Україні присвячений вихованню гуманного та відповідального ставлення до тварин у дітей. Основні складові проєкту:

  1. Заняття доброти в дитячих садках.
  2. Уроки доброти в закладах загальної середньої освіти.
  3. Міжнародні та Всеукраїнські акції.
  4. Всеукраїнські конкурси.
  5. Екскурсії до притулків.

Щороку в рамках проєкту проходять Міжнародний урок доброти (в школах) та Міжнародне заняття доброти ( в дитячих садках), до яких можуть долучитись всі бажаючі навчальні заклади. В 2019 році під час проведення Всеукраїнського уроку доброти ми встановили Національний рекорд України «Найбільша кількість уроків добра», який є не побитим і сьогодні.

Створена нами унікальна настільна гра «Happy paw» вже виховує відповідальне ставлення до тварин в учнів понад 1700 шкіл України. Всі навчальні заклади отримали гру у подарунок за їх активність та добрі справи.

Ми тісно співпрацюємо з Міністерством освіти і науки України, Управліннями освіти, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, понад 5000 навчальними закладами дошкільної та загальної середньої освіти України, іноземними школами, притулками, зоозахисними організаціями та волонтерами, великими українськими компаніями.

Ми ніколи не зупиняємось і робимо все від нас можливе, щоб наші діти стали взірцем культури у ставленні до тварин. Будемо раді співпраці: bioetika@happypaw.ua Разом ми робимо цей світ добрішим!

Генеральні партнери