Перейти до основного вмісту

Доброгривня для хвостатиків

Happy Paw та VARUS запускає благодійну акцію на підтримку безпритульних евакуйованих тварин

Стати добрим чарівником та допомогти безпритульним тваринам легко. Для цього потрібно лише придбати у магазинах VARUS корм для собак та котів торгових марок Purina ONE, Whiskas та Brit.

З кожної такої покупки 1 гривня буде йти на допомогу притулкам-партнерам фонду Happy Paw. Товари, що беруть участь в акції, будуть виділені на полицях магазинів спеціальними підцінниками. Також переглянути весь перелік акційних позицій ви можете на офіційному сайті VARUS.

Благодійна акція «Доброгривня для хвостатиків» триватиме з 18 травня до 21 червня 2023 року в усіх супермаркетах мережі VARUS. З детальними умовами акції та офіційними правилами можна ознайомитись на сайті VARUS.

«Допомагати безпритульним тваринам, які мають такий важкий досвід, пов'язаний із евакуацією — наша соціальна місія, адже вони не можуть піклуватися про себе самостійно. Команда VARUS регулярно підтримує благодійні ініціативи. Цього разу спільно з фондом Happy Paw ми проводимо акцію «Доброгривня для хвостатиків». У всіх наших клієнтів є можливість долучитись до доброї справи, допомогти тваринам, які наразі знаходиться в притулках і так потребують нашої підтримки», — розповідає в.о. директора з маркетингу мережі VARUS Анна Луганська.

«За останній рік кількість хвостатих у притулках, з якими співпрацює фонд в середньому збільшилась на 60-100%. Військові і волонтери регулярно евакують котів і собак із зони активних бойових дій. Іноді щасливчики одразу знаходять родини, але найчастіше "осідають" у притулках, адже мають проблеми як із фізичним так і з ментальним здоров'ям.Тому такі благодійні ініціативи, як ковток свіжого повітря, для врятованих тварин — допомагають їм вижити у складні часи та дарують надію, що кожен хвостик знайде омріяний дім», — коментує кураторка фонду Happy Paw Людмила Єнжеєвська.

2023-05-18