![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/1692385d-5a3b-4ee4-8b06-d1878d75f2ffjpeg25042021171223.jpeg?itok=1K9XCxke)
Сьогодні у нас справді неймовірні новини.
Адже ми розпочинаємо співпрацю із всесвітньо відомимою командою Natus Vincere.
Друзі обожнюють чотирилапих, а минулого року до Всесвітнього дня захисту тварин навіть випустили мерч для тваринок. В ексклюзивні худі вдяглись песики і котики гравців та членів команди NAVI, а також домашні улюбленці друзів клубу.
Обов‘язково залишайтесь з нами та слідкуйте за новинами, адже в рамках співпраці з NAVI ми розповімо багато цікавого та разом намагатимемось зробити життя тваринок у притулках кращим.