Перейти до основного вмісту

II Всеукраїнський урок доброти

4 жовтня – Всесвітній день тварин.

Саме тому 2-4 жовтня за ініціативи нашого Фонду та підтримки МОН України в школах нашої країни пройде «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин!

На уроці вчителі обговорять з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження.Готові конспекти уроків доброти (схвалені МОН України) та інші тематичні методичні розробки (конспект квесту, просвітницько-виховного заходу, настільну гру) можна завантажити за посиланням: goo.gl/kTBoVP

Фонд закликає не приносити/приводити на уроки доброти тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим! Дбайте про здоров'я ваших чотирилапих друзів!

Після проведення уроку доброти просимо надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua наступну інформацію:

•назва навчального закладу;

•область, місто;

•кількість проведених «уроків доброти»;

•фотографії процесу проведення.Також, 2 жовтня Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано новий рекорд України.Якщо ваш навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти», але й стати учасником встановлення нового рекорду та отримати електронний сертифікат учасника, то наступна інформація саме для вас:

Умови отримання сертифікату учасника

встановлення нового Національного рекорду України

«Найбільша кількість уроків добра»

(в разі підтвердження проведення більш ніж 6 542 уроків 2 жовтня 2019 року).

Якщо Ваш навчальний заклад хоче отримати електронний сертифікат учасника «II Всеукраїнського уроку доброти», то необхідно:

  1.Заповнити заявку за посиланням (до 01.10.19 р.) –

  https://bit.ly/2YWj1G4

  ! Звертаємо Вашу увагу, що від одного закладу освіти подається одна заявка (в якій вказується кількість запланованих уроків).

  Після заповнення заявки на вказану Вами електронну пошту має надійти копія Ваших відповідей. Якщо Ви не отримали такий лист протягом декількох годин, то заповніть заявку ще раз.

  2.Провести «урок доброти» 2 жовтня 2019 року. Звертаємо Вашу увагу, що «урок доброти» має проводитись з кожним класом окремо (до 30-40 учнів).

  3.Процес проведення кожного «уроку доброти» необхідно сфотографувати та надіслати до 5 жовтня 2019 року на електронну адресу bioetika@happypaw.ua (1 урок – 1 фото).

  Фотографії мають бути гарної якості, на фото має бути видно, що проходить саме «урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (собак, котів та інших домашніх улюбленців). Бажано, щоб на дошці було написано: дата, назва міста, назва школи, тема уроку (наприклад: 2 жовтня 2019 року, м. Київ, Київська інженерна гімназія, Всеукраїнський урок доброти).

  Не потрібно вставляти фотографії у текстовий документ World, просто прикріпіть їх до листа.

  В листі з фотографіями мають бути зазначені: назва навчального закладу, місто, кількість проведених уроків (відповідно до кількості фото).

  *У разі якщо фотографії будуть надіслані невчасно або з 1 уроку буде надіслано більше 1 фото, або у листі будуть відсутні дані про заклад освіти, організатори залишають за собою право не надсилати навчальному закладу електронний сертифікат учасника встановлення рекорду.

  4. За кожні 10 зарахованих уроків школа зможе безкоштовно отримати 1 настільну освітньо-пізнавальну гру "Happy paw" від БФ "Щаслива лапа" та ТМ "Purina". Якщо в навчальному закладі менше 10 класів, то для отримання гри уроки мають бути проведені в усіх класах.

  5. З метою закріплення отриманої на занятті інформації пропонуємо Вам також ознайомити дітей з оповіданням «Біла мисочка в блакитний горошок». Оповідання можна завантажити за посиланням –

  goo.gl/kTBoVP

Якщо ви бажаєте і надалі брати участь у Всеукраїнських акція та конкурсах, організованих Благодійним фондом «Щаслива лапа», долучайтесь до нашої сторінки у facebook – https://www.facebook.com/HappyPawFund/.

Лист МОН про сприяння у проведенні Всеукраїнського уроку доброти:

Дякуємо за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!

Разом ми робимо цей світ кращим!

2019-08-14

Генеральні партнери