![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/esb5799jpg20062019112621.jpg?itok=7a3fhPX4)
Наприкінці травня наші друзі – компанія Purina Україна зробили крутий сюрприз песикам і котикам Гостомельский приют для животных. Партнери приїхали у гості до хвостанів майже усією командою.
Це був казковий день! Друзі вдосталь наспілкувались з хвостанями. Прогулянки, почухони, допомога у щоденних турботах притулку – так чудово пройшов цей день.
Дякуємо, Purina, за теплий візит та щасливих пухнастиків! Обов’язково приїжджайте ще!