![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/kartinka-na-sajt-01jpg24042019115058.jpg?itok=psM9W6Qm)
Стерилізація – дуже важлива для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні.
Тож разом з партнерами – Morando Ukraine та Сеть Ветеринарных Центров "Алден-Вет" ми запустили проект безкоштовної стерилізації безпритульних тварин в одній з партнерських клінік.
Кожен волонтер або куратор тварин, які потребують стерилізації можуть стати учасниками проекту. Для цього потрібно слідкувати за новинами на сторінці фонду у Фейсбуці та виконувати необхідні умови.
Ми дуже вдячні партнерам за можливість вирішувати проблему безпритульних тварин гуманним способом та сподіваємось на довгу та плідну співпрацю.
А ось перші тваринки, яким зробили операції в рамках цього проекту: