![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/4940714116534752280880602125406433766801408ojpg14012019110951.jpg?itok=b2i0XknS)
9 січня у новому кінотеатрі мережі "Оскар" в ТРЦ Smart Plaza відбулася прем'єра сімейної пригоди «Шлях додому».
На показ зібралось багато кіноманів, любителів тварин та зірок. У веселій атмосфері вечора пройшов благодійний аукціон подарунків для чотирилапих (повідки, абонементи на грумінг, одяг для тварин тощо), а також усі бажаючі мали змогу допомогти пухнастим у притулках, зробивши благодійний внесок. Загалом на заході ми зібрали більше 3 000 грн на потреби безпритульних тварин.
Ми дуже вдячні кожному за допомогу та чудовий вечір, а також мережі кінотеатрі "Оскар" і B&H Film Distribution за можливість проведення цього благодійного заходу.
І, звичайно ж, ловіть фотозвіт від фотографа фонду Елліни Баліоз та кінотеатру "Оскар":