Перейти до основного вмісту

Звіт про діяльність фонду у березні

Давайте згадаємо, як пройшов перший весняний місяць.

З 13 лютого по 14 березня в рамках проекту «Біоетика» ми вже втретє провели Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Мяу для Мурчика», яка традиційно була присвячена Всесвітньому дню котиків.

Протягом місяця учні збирали корм, ліки та крупи для собак та котів, що перебувають в притулках. Цього року до акції приєднались навчальні заклади: Києва, Вінниці, Краматорська, Кропивницького, Маріуполя, Сум, Тернополя, Харкова, Хмельницького та Черкас. Небайдужість до проблем пухнастих у притулках виявили учні та педагоги 99 навчальних закладів України.

В цілому у рамках акції на допомогу тваринам було зібрано 3930 кг корму, круп та ліків!!!Дякуємо всім управлінням освіти, педагогам та учням, які долучились до нашої акції.

Ми впевнені, що саме такі добрі справи, які свідчать про відповідальне та освічене підростаюче покоління, справді здатні змінити світ на краще! ❤

А це щасливчики, які стали домашніми у березні:

А от наприкінці березня ми провели дуже теплий благодійний захід – Art to Help, в рамках якого ми зібрали 15 029 грн для пухнастиків притулку "Бест Френдс" (ГО "Зооцентр Ковчег").

Дякуємо вам усім за допомогу, участь у заходах та чудовий початок весни. До зустрічі ♥

Детальний звіт Фонду дивіться за посиланням: http://happypaw.ua/ua/foundation/reports

2018-04-12