![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/media/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%B4%D0%BB%D1%8F%20%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D0%B5%D0%B9%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F_7.jpg?itok=TogfTxKz)
Завдяки нашим незмінним партнерам Purina Україна з липня по грудень 188,5 тонн корму Happy Paw передав для 62 481 безпритульної тварини по всій Україні.
У липні 13, 5 тонн корму доставлено у Київський регіон, завдяки чому нагодовано 8 534 тварини, якими опікуються 54 зоозахисних організацій та волонтерів.
Серед отримувачів — притулки “Сіріус”, “Масяня”, “Дворняжкам дім”, “СОС”, Боярський притулок та інші.
![](/sites/default/files/images/media/1_0_10.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/376569424_694843322671323_4098807888113531195_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/366282771_298188692749941_6442198528421740789_n.jpg)
У вересні 19 тонн корму передано в Івано-Франківську, Запорізьку та Дніпропетровську області.
14 900 тварин у 87 притулках та у волонтерів, які опікуються безпритульними тваринами, отримали допомогу. Серед них притулки “Степ”, “Дім Сірка”,”Дог Лайф”, “Шанс”, “Дай лапу, друже”, “Вірність”, “Улюблені тварини” та інші.
![](/sites/default/files/images/media/386245788_2997632203704700_2061805087539971284_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/380712218_221444340911750_1709502794030986949_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/380737099_266742856275095_2837738043885348351_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/381266816_1028601144846331_8421085442450386643_n.jpg)
92 тонни корму в жовтні отримали 493 притулки і опікуни. Загалом допомога була надана 30 991 тварині в Київській, Миколаївській, Сумській, Полтавській, Одеській, Черкаській, Криворізькій, Кировоградській, Чернігівській, Чернівецькій та Рівненській областях.
Притулки, які отримали корм: “Небайдужі”, “Щасливий пес”, “Дім врятованих тварин “ФЕЯ”, “Посмішка тварини”, “Крок до тварин”, “Надія на дім”, “Енімал СОС”, “Мокрі носи”, “Сумське товариство захисту тварин”, “Максик”, “Душа бродяги” та інші.
![](/sites/default/files/images/media/399664856_677616501149533_2079939749861047064_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/399646586_7064365523627572_4201320441969270744_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/394673356_290333820505937_676426118255848095_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/400998832_1425675824659179_1319001757463866851_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/0_02_05_632f159e5b161d2d9949f1216f8a46b1aaf207b2de5716bd84a6682c607060ef.jpg)
У грудні 64 тонни корму доставлено для 16 056 тварин з 345 притулків, розташованих на Миколаївщині, Вінниччині, Одещині, Запорізчині, Дніпропетровщині, Київщині, Харківщині та Івано-Франківщині. Серед притулків — “Дружня лапа”, “Брати наші менші”, “Матильда”, “Маємо право - 2”, “Отримай друга”, “Планета”, “Байкал”, “Запорізька зоозахисна ліга”, “Ковчег” та інші.
![](/sites/default/files/images/media/414458051_3054289688038951_5600036864896440795_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/413829369_18296654560178309_6788875433313654526_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/412771036_343555225047850_3472668263252798513_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/412070587_2085068545218905_1709967939974806117_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/408738671_6880582215364520_4661180607377494557_n.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/410825918_860885096039533_5456089983351443081_n.jpg)
Дякуємо партнерам за значний вклад у добробут безпритульних тварин України!