![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/media/Aid%20from%20USA%20for%20animals%20in%20East%20of%20Ukraine.jpg?itok=9PrIEVJN)
Команда кінолога Нільса Більдта вже втретє приїздить в Україну, щоб допомогти тваринам, які страждають від війни.
«Це наша третя поїздка допомоги в Україну, ми помітили як хороші, так і негативні зміни. Хоча ситуація з логістикою та постачанням здається, значно покращилася, у східних регіонах, таких як Дніпро, ситуація залишається напруженою, і стає ще страшнішою, коли ви просуваєтеся далі на схід, у Донецьку область.
Мабуть, ми були першими волонтерами, які відвідали, наприклад, Павлоградський притулок, їм дуже важко, незважаючи на те, що персонал робить усе можливе, з обмеженими ресурсами».
2100 кг корму, ліки та ветеринарні інструменти від Purina, Evidence Animal Hospital та Veterinarians Without Borders вони доставили у притулки Дніпропетровської і Донецької областей:
- Пегас
- Вірність, Дніпро
- Даруючи надію, Павлоград
- Пес мокрий ніс, Добропілля
- Дай шанс, Слов'янськ
- Друг, Краматорськ
![](/sites/default/files/images/media/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-26_10-44-41-579.jpg)
Дякуємо за допомогу тваринкам в Україні!