![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/media/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%202%20%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B8%20copy_0.jpg?itok=2jX7NDge)
У притулку «Дог лайф» в Запоріжжі живе 75 котиків. Але будиночок на території притулку був не придатний для їх проживання і власники мусили тримати тварин у квартирі.
Завдяки підтримці наших партнерів Lush фонд відремонтував приміщення котобудиночку і тепер коти мешкають у комфортних умовах.
Що саме було зроблено:
— Повністю замінили і підшили покрівлю;
— Пофарбували і заштукатурили стіни зовні;
— Добудували пічку;
— Поклали плитку всередині;
— Засипали територію двору.
Дякуємо за дуже важливу допомогу та підтримуйте акції, у рамках яких ми покращуємо умови життя тваринок у притулках: https://happypaw.ua/ua/once/card/25974