Перейти до основного вмісту

У Києві вперше відбудеться підрахунок безпритульних собак

Спільно з міжнародним проектом animal-id.info 15-17 червня ми вперше проведемо підрахунок безпритульних песиків. 

Спільно з міжнародним проектом animal-id.info 15-17 червня ми вперше проведемо підрахунок безпритульних песиків. Наша головна мета – дізнатись справжню кількість безпритульних тварин у столиці для того, аби підібрати ефективний комплекс заходів для подолання проблеми безхатьків.

Зібрані дані дозволять моніторити діяльність державних органів у сфері поводження з тваринами, визначити необхідну кількість вакцини та інших препаратів для тварин, провести заходи по стерилізації.

Відповідно до рекомендацій ICAM на основі методики WAP командою animal-id.info було розроблено унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спростить роботу волонтерів та координаторів.

На основі підрахунку тварин будуть розроблені рекомендації від Naturewatch, які стануть фундаментом стратегії зменшення чисельності безпритульних тварин в місті.

Для проведення заходу організатори планують долучити більше 100 волонтерів. Обов’язковою умовою підрахунку є ранкові години з 07.00 до 09.00, саме в цей час безпритульні собаки найбільш активні на вулицях міста.

У червні цього року акція також відбудеться у Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Одесі та Вінниці. Успішним досвідом такого підрахунку вже можуть поділитися Львів, Луцьк, Чернівці.

На сьогодні до проекту вже приєдналась компанія «а-chip», проекти «animal-id.info», «MyVet», страхова компанія «Країна», IT компанія Digitaloutlooks, муніципалітети та всі небайдужі до долі безпритульних собак.

Аби долучитися до підрахунку тварин чи дізнатись подробиці акції, звертайтесь до нашої Каті: +380 67 218 32 65

Реєстрація волонтерів: http://animal-id.info/ua/site/counting-animals

2016-06-05