Перейти до основного вмісту

Школа №3 міста Вишневе поділилась приємними відгуками

Розуміння та вдячні в очах діток - найкраща винагорода за нашу працю

«Після кожного заняття та під час перерв учні наввипередки розповідали, як вони вже вміють доглядати за тваринами, правильно поводитись з безпритульними собаками і мріють про екскурсію до притулку, яку пропонує Фонд….»

Вишнівська ЗОШ №3 поділилась приємними враженнями після зустрічі із представниками нашого Фонду у рамках проекту «Біоетика».

Нещодавно до нашої школи завітав Благодійний Фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа», одним з напрямків якого є інформаційно-просвітницький проект «Біоетика». В рамках цього проекту спеціалісти з просвітницької роботи Фонду для учнів нашої початкової школи провели цікаві та корисні інтерактивні заняття про гуманне, відповідальне та дбайливе ставлення до безпритульних собак і котів. Кожне заняття розроблене Фондом, рецензоване провідними педагогами та психологами.

Діти отримали практичні поради, як правильно поводитись з безпритульними собаками. Прийшлись до вподоби нашим маленьким школярам яскрава відеопрезентація та бесіда, під час якої обговорювались основні питання по догляду за домашніми улюбленцями, цікаві факти про собак та котів. Дуже сподобались і запам’ятались іграшкові друзі від Фонду котик Мурчик та собака Сірко. Також представники Фонду провели з учнями творчий конкурс малюнків «Мій котик» і «Моя собачка» та нагородили переможців призами.

Заняття були безкоштовними і дуже цікавими. Однозначно можна стверджувати, що завдяки таким інтерактивним заняттям у дітлахів формується гуманне ставлення до тварин, чуйність, доброта.

А діяльність БФ «Щаслива лапа» яскравий приклад реальної і важливої допомоги безпритульним тваринам, приклад милосердя та благодійності.

Джерело: http://vyshneve-school3.edukit.kiev.ua/news/id/1243

2016-02-08