![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/whiskey2_3.jpg?itok=mTcH4W80)
Допомагати братам нашим меншим тепер можна навіть вечором у барі.
Допомагати братам нашим меншим тепер можна навіть вечором у барі.
Щоп’ятниці наші товариші із #Hashtag Bar будут жертвувати частину своєї виручки на потреби бездомних песиків із притулків Happy Paw. Ми від цієї ідеї в захваті. Дякую, друзі!
Якщо ви якраз роздумуєте над тим, де приємно провести п’ятничний вечір, приходьте в #Hashtag Bar. Будемо відпочивати не лише із задоволенням, але й з користю :)