Перейти до основного вмісту

ІІІ Міжнародний урок доброти

Анонс

Добро переможе! Запрошуємо навчальні заклади долучитись до улюбленого всіма педагогами та учнями Уроку доброти.

Зважаючи на складні часи для нашої країни та виклики, які поставила перед українцями війна, ми вважаємо, що зараз нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Всі ці емоції може подарувати нашим дітям вже знайомий та очікуваний багатьма Урок доброти, присвячений тваринам. Саме тому, зважаючи на наше величезне бажання та ваші листи-запити, ми прийняли про проведення 3-7 жовтня 2022 року ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Адже Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, але і виховує одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. Саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.

Урок доброти проходть за підтримки Міністерства освіти і науки України:

 

Умови участі в заході

Захід можна провести як в очному, так і в онлайн форматі!

Для участі в ІІІ Міжнародному уроці доброти необхідно 3-7 жовтня 2022 року провести з учнями урок присвячений домашнім та безпритульним собакам та котам.

Традиційно просимо не приносити/приводити на уроки доброти тварин, для яких перебування поза домівкою в багатолюдних місцях може бути стресовим!

Де переглянути та скачати безкоштовні матеріали до Уроку добрти?

Щороку ми створюємо для вас нові цікаві та повчальні методичні матеріали. Всі новинки 2022 року (цікаві ігри, аудіоказки, конспекти інтерактивних уроків від вчителів) та вподобані вами раніше тематичні розробки на нашому сайті - https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials

Переважну більшість із розроблених матеріалів можна використовувати не лише онлайн, але і скачати на свій комп'ютер.

 

Умови отримання електронного сертифікату за участь в Уроці

Якщо навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення «ІІІ Міжнародного уроку доброти», але й отримати електронний сертифікат учасника необхідно:

1. Заповнити заявку на участь за посиланням (до 07.10.22 р.) – https://cutt.ly/MX87bth (від навчального закладу подається 1 заявка). Посилання активне, натисніть на нього.

2. Провести в очному або онлайн форматі «урок доброти», присвячений саме безпритульним котам та собакам 3-7 жовтня 2022 року.

3. Зробити фотографії або скрін екрану проведення уроків (по 1 фото/зображенню з кожного класу) та надіслати їх на електронну адресу – bioetika@happypaw.ua (до 10.10.22 р.). В листі з фотографіями мають бути зазначені: назва навчального закладу, місто, кількість проведених уроків (відповідно до кількості фото).

Фотографії/скріни екрану мають бути гарної якості, на фото має бути видно, що проходить саме «урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (собак та котів). За умови проведення уроку в класі на дошці можна зробити наступний напис: дата, назва міста, назва школи, тема уроку (наприклад: 4 жовтня 2022 року, м. Полтава, Школа І-ІІІ ступенів №98, ІІІ Міжнародний урок доброти).

Приклади фото Уроку доброти в очному та онлайн форматі:

Прохання надсилати фотозвіт з електронної пошти, яку ви зазначили в заявці.

Сертифікат для навчального закладу буде надіслано на електронну пошту (зазначену при реєстрації) протягом 1,5 міс. після завершення Уроку доброти. Якщо ви не отримаєте сертифікат протягом 1,5 міс. зателефонуйте або напишіть нам.

!У разі якщо фотографії будуть надіслані невчасно, на фото не буде відображено саме урок доброти про собак та котів, або у листі будуть відсутні дані про заклад освіти, організатори залишають за собою право не надсилати навчальному закладу електронний сертифікат учасника.

Участь в заході автоматично надає згоду на обробку персональних даних учасника в процесі проведення заходу.

Надаючи звіт з фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Учасник несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

 

Розкажіть про участь в Уроці доброти друзям

За бажанням після проведення заняття Ви можете зробити публікацію в Facebook про участь Вашого навчального закладу у «ІІІ Міжнародному уроці доброти», додавши фото з уроку, свої враження та хештеги #урок_доброти2022 #happypaw

 

! Подарунки всім активним школам

  Всі навчальні заклади України, які вчасно подадуть заявку на участь у ІІІ Міжнародному уроці доброти, проведуть «уроки доброти» про гуманне ставлення до тварин (собак та котів) у більш ніж 70% класів школи та вчасно надішлють якісний фотозвіт, отримають у подарунок настільну освітньо-розважальну гру «Happy paw»* від нашого Фонду та ТМ "Purina".

  * вартість доставки (пересилки) гри оплачує отримувач

  Залучаємо друзів України

  Шановні педагоги, ми дуже хочемо, щоб якомога більше школярів з різних країн дізнались про правила поведінки з тваринами, тому якщо ви тимчасово перебуваєте за кордоном та маєте знайомих педагогів з різних країн, запрошуйте їх участі в Уроці доброти!

  Подати заявку на участь в Уроці доброти іноземні школи можуть за посиланням - https://cutt.ly/EX4aZ8E

  Якщо залишились питання

  За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (067) 658 80 20, (044) 290 03 29 - Ельвіна Москалик, менеджер проекту «Біоетика» БО «БФ «Щаслива лапа».

   

  Дякуємо за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!

  Все буде Україна! Разом ми робимо цей світ кращим!

   

  Генеральні партнери