Перейти до основного вмісту

Підсумки ІV Міжнародного уроку доброти

Підсумки

Окупація, обстріли та повітряна тривога не стали на заваді проведення ІV Міжнародного уроку доброти в навчальних закладах України! Незламні українські педагоги вкотре довели, що виховання відповідального та гуманного ставлення до тварин у дітей є невід'ємною складовою сучасної освіти.  І  в складні часи війни для наших школярів та вчителів життя та  благополуччя тварин є ціннісним та важливим. 

Кількість навчальних закладів, які долучились до Уроку доброти в 2023 році була найбільшою за весь час проведення заходу, починаючи з 2018 року! Всього з 4 по 11 жовтня до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин долучились 2695 навчальних закладів.

В нашій країні Урок доброти пройшов у 1487 населених пунктах, зокрема у 271 місті, 194 селищах міського типу та 1022 селах.

В цілому ми отримали фотозвіти з 16467 Уроків доброти. 

  Деякі листи викликали сльози та захоплення. Ось лише декілька з них:

  _______________

  _______________

  _______________

  _______________

  _______________

  _______________

   

     Кожне надіслане фото було неповторним та "розповіло" нам про креативність підходів вчителів до проведення Уроків доброти не лише в межах навчальних закладів, але і поза ними. Так учні виготовляли рекламні постери, малювали на піску, грали у вікторини, квести та тематичні ігри, перевтілювались у ветеринарів та грумерів, оформлювали фотозони присвячені тваринам, організовували та переглядали вистави присвячені темі безпритульних тварин, годували безпритульних тварин, відвідували кінологічні центри, зоомагазини та притулки, зустрічались із зооволонтерами, і навіть зібрали кошти на протез псу з притулку. 

   

  Традиційно до Уроку долучились іноземні школи з Болгарії, Боснії і Герцеговини, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії та Хорватії. 

  Всі школи-учасники протягом місяця отримають від нашого Фонду електронні сертифікати учасників ІV Міжнародного уроку доброти.

   

  Серед закладів загальної середньої освіти України, які вчасно заповнили заявку на участь у ІV Міжнародному уроці доброти, активно долучились до заходу та надіслали якісний фотозвіт, буде розіграно 250 наборів пазлів «Домашні улюбленці» від нашого Фонду та ТМ «Purina». Результати розіграшу ми вже скоро опублікуємо на сайті.

  Дякуємо всім учасникам ІV Міжнародного уроку доброти за неймовірні фотозвіти, творчі підходи та реальні кроки, що змінюють цей світ на краще. Ми впевнені, що завдяки нашим спільним старанням та небайдужості підростає нове покоління свідомих та відповідальних українців. Ми пишаємось вами!

  Дуже хочемо поділитись з вами яскравими моментами Уроку доброти, які зафіксували  учасники у своїх фотозвітах. Більше фото та публікацій від навчальних закладів про ІV Міжнародний урок доброти можна у facebook за хештегами #урок_доброти2023 #happypaw

  Іноземні школи

  Боснія і Герцеговина

   

  Латвійська Республіка

   

   

  Литовська Республіка

   

  Республіка Болгарія

   

  Республіка Молдова

   

   Республіка Польща

   

  Республіка Сербія

   

  Республіка Словенія

   

  Республіка Хорватія 

   

  Румунія

   

  Словацька Республіка 

   

   

  Навчальні заклади України

  Вінницька область

   

   

  Волинська область

   

   

  Дніпропетровська область

   

   

   

  Донецька область

   

   

  Житомирська область

   

  Закарпатська область

   

  Запорізька область

   

  Івано-Франківська область

   

  Київ

   

  Київська область

   

  Кіровоградська область

   

   

  Луганська область

   

   

  Львівська область

   

   

  Миколаївська область

   

   

  Одеська область

   

  Полтавська область

   

   

  Рівненська область

   

   

  Сумська область

   

  Тернопільська область

   

  Харківська область

   

   

   

  Херсонська область

   

   

  Хмельницька область

   

   

  Черкаська область

   

  Чернівецька область

   

   

   

  Чернігівська область

   

  Шановні педагоги, ви неймовірні!

  Разом ми робимо цей світ краще! Все буде Україна! 

   

  Генеральні партнери