Влаштування

В галерею

Дарусь

ID 15640
80
Не влаштовано

Давай знайомитись

Мені вже 4 місяці

Я хлопчик

Стерилізацію не проведено

Контактні дані утримувача

Iм'я Ірини Добролюбової Притулок

Місто Київ

Телефон +380503567916

E-mail dara.cat@ukr.net

Це моя історія

"Він дитя, яке неможливо не любити! Дуже ніжний муркотунчик, грайливий пустунчик. Не бійтесь його прихистити. Він абсолютно не обтяжує, в туалет ходить в лоточок. А добавить ліки в їжу і слідкувати за його гігієною це зовсім не складно. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду, я в цьому впевнена!" - так пише про Дарусика його тимчасова мама.
Після операції Дарусика забрала на домашню перетримку жінка. Вже скоро вона має вийти на роботу. На жаль, кошеня не повністю відновилося.
Шукаємо для кошеня людину, яка багато часу проводить вдома. Його потрібно 4 рази на день годувати та підмивати, щоб не було запалення анусу. Через кілька місяців, коли Дарусик підросте, йому, можливо, знадобиться повторна операція. При належному догляді він буде жити, як звичайний котик.
Забрати його у притулок не можемо, бо у нас нема людини, яка зможе стільки часу приділяти тваринці і у притулку нема умов для купання і такого способу життя.
Спочатку за ним була черга, а зараз всі відмовляються ((
Дарусь має щеплення, чудово ладнає з іншими котиками. Спокійно переносить усі процедури. Їсть тільки паштети та вологий корм. Грайливий і веселий малюк, він хоче бігати та бавитися.

Коментарі (0)

Немає коментарів