Влаштування

В галерею

Рижуля

ID 14793
72
Не влаштовано

Давай знайомитись

Мені вже 5 - 6 роки

Я дівчинка

Стерилізацію проведено

Контактні дані утримувача

Iм'я Гавриленко Інна

Місто Одеса

Телефон +380681669158

E-mail hililithin@gmail.com

Це моя історія

Киця із ВІК, тому має бути лише єдиним домашнім улюбленцем у домі, оскільки заразна через слину.

Близько року тому знайшли її на вулиці, виснажену, із повністю видаленими зубами. На даний момент вона у стадії повної ремісії, стерилізована, не потребує жодних ліків чи медичних маніпуляцій, як це було у перші місяці. Лише, очевидно, харчується лише вологим кормом через відсутність зубів, а також потрібно слідкувати за станом ясен та у разі потреби везти на обробку до лікаря, проте останній раз обробка у нас була ще у травні, все дуже добре.

Киця дуже добра, не конфліктна (швидко йде на контакт і з тваринами, і з людьми), не перебірлива до їжі, привчена до лотка. "Мурчалка заводиться із пів оберту, дуже любить гладитись та ластитись, тому може стати ідеальним пухнастим обігрівачем. За рахунок відсутності зубів, як пояснив ветеринар, не має відчуття насищеності, тому годувати її потрібно в міру, вона вже через 5 хвилин може їсти знов).

Із минулої зими киця жила у нас на поверсі під`їзду, мала там свою "кімнатку", і абсолютно не приносила проблем, проте із сусідами виник конфлікт і вони вимагають її забрати із загального місця, та й ми розуміємо, що в родині їй буде набагато краще. Вдома у нас теж живе киця, тож забрати до себе Рижулю не можемо.

У разі потреби ми можемо забезпечити кицю всім необхідним на перший час та підтримувати потім - кормом, наповнювачем, оплатою ліків, якщо знадобиться. Це просто неймовірно ніжна та лагідна кицюня, яка вже одного разу пережила зраду від людей, але заслуговує на те, щоб отримати нарешті власний дім та власних людей, яких вона буде любити понад усе.

Коментарі (0)

Немає коментарів