![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/novini-na-sajtjpg14042020114726.jpg?itok=cL8mIC0C)
Привіт! Як сидиться на карантині? Закипає мозок?
Розуміємо, тож тепер наш вихід.
Ми — ГУРУ КАРАНТИНУ. Коти та собаки з притулків, яким допомагає Happy Paw.
Місяцями, роками, а хтось і все життя живемо в притулках за принципом “залишайся вдома”. Ми хочемо розкрити тобі свої карантинні хитрощі. Адже про розваги на одному квадратному метрі ми знаємо краще за всіх. У нас баГАВто лайфхаків, тренувань та підборок.