Перейти до основного вмісту

Українська пивоварня надрукувала на банках фото безпритульних собак та котів

З 10го січня українська пивоварня Varvar Brew об’єдналась з благодійною організацією «БФ «Щаслива Лапа» (Happy Paw) у спільному проєкті.

Наступні два місяці всі банки, закатані кроулером у Varvar Bar i Kyiv Food Market будуть мати унікальні етикетки із фотографіями чотирилапих. Кожний собака чи кіт, зображений на етикетці, наразі живе у притулку та шукає постійний дім і родину. Також, в рамках проєкту частина коштів від кожної проданої банки буде передано на потреби безпритульних тварин.

Більшість притулків в Україні переповнені та мають значні труднощі з розміщенням тварин. В притулки потрапляє велика кількість тварин, а місць і можливостей для їх утримання – просто немає. Тому ми закликаємо бренди до соціальної відповідальності та створення спільних проєктів, аби привернути увагу до цієї проблеми. Це перший подібний проєкт в Україні і організатори вірять, що до активної допомоги тваринам долучаться більше людей і компаній.Ми дуже сподіваємось, що завдяки цьому проєкту вдасться знайти нові родини пухнастикам і привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин в Україні.

Може саме ви бажаєте принести в своє життя частинку беззаперечної любові і тепла?За деталями звертайтеся до pr-manager БО «БФ Happy Paw» Кіркевича Дмитра: +38 (067) 537 55 46.

Змінюймо світ на краще разом!

2020-01-25