Перейти до основного вмісту

Які іграшки купити для цуценя

Якщо у вашому будинку з'явився щеня, можна допомогти новоселові швидше освоїтися, оточивши його турботою і його особистими речами - спеціальними іграшками й аксесуарами. У вас не завжди буде час на ігри і спілкування, а собака - істота активне і допитливе, на відміну від кішки, не зможе годинами лежати на дивані в відстороненої від суспільства медитативної позі.

Для того щоб знайти правильні речі для вашого вихованця, можна звернутися до ветеринарів, в клуб даної породи або в авторитетний зоомагазин.

Фахівці рекомендують наступні іграшки, корисні для здоров’я і настрою улюбленого цуцика:

1. Іграшки-жувалки.

Якщо щеняті не дати небудь пожувати або погризти, то він знайде таку річ сам. Краще інвестувати в недорогу іграшку для жування, ніж віддавати на поталу власну взуття або меблі. Скористайтеся шматком товстої скрученої мотузки, замочіть цей дизайнерський предмет у м’ясному бульйоні і покладіть в морозилку.

Така холодна, приємна і цікава в усіх відношеннях «жевалка» займе цуценя і допоможе заспокоїти біль від зростаючих зубок. Слід стежити, щоб песик не подавився і не проковтнув частинки такого дива. З причини такої небезпеки, звичайні кісточки не годяться для ігор, так як гострі осколки кісток можуть нашкодити собаці.

Також існують інтерактивні іграшки із секретом, наприклад, грушоподібні каучукові шедеври «Конг». Усередині такої іграшки господар кладе корм, і щоб його дістати, собачці доведеться використовувати не тільки зуби, але і всю свою кмітливість. Для задоволення собачої природного потреби розгризати все на своєму шляху винайшли харчовий пластик, з нього такі фірми, як «Нілабон», виготовляють міцні кістки, які можна і погризти, і заховати в затишне містечко. Як класичний варіант підійдуть старі м’ячики або дитячі гумові іграшки — пищалки.

2. Іграшки-грілки.

Маленькому щеняті не вистачає фізичного тепла мами і свого собачого сімейства. Можна, звичайно, зглянутися і взяти його у свою постіль погрітися, але це не найкраща ідея, тим більше звичка. Собакам потрібна дисципліна. Для таких ситуацій є іграшки-грілки, які нагріваються або в гарячій воді, або в мікрохвильовці, і довго тримають тепло.

Таким чином, собачці буде комфортно і затишно, а значить в будинку буде спокійно, хоча б у нічні години, коли господарям хочеться поспати.

3. Іграшка-будиночки.

Собака потребує у своєму особистому просторі, так як не відчуває себе в безпеці на відкритій території. Вуличну конуру в квартирі зараз легко замінити комфортабельним дизайнерським будиночком, в якому песику буде зручно і добре. Це буде місцем для відпочинку і філософських роздумів.

4. Іграшки-плюшки.

М’які іграшки будять в собаці мисливський інстинкт. Вона отримує величезне задоволення, коли накидається на «плюшеву жертву» і нещадно мотає нещасну з боку в бік, демонструючи себе і оточуючих свою міць і непереможність. Тут доведеться підібрати модель «опудала» відповідно до породою. Не всім до смаку ворс від хутра довговухого зайчики, комусь подобаються ляскаючі гумові рибини або безформні каучукові курки.

Іграшки — відмінна підмога, вони дозволяють не тільки радіти та розвиватися нашим вихованцям, але й нам самим випробувати свіжі емоції. Проте не варто забувати, що, взявши додому цуценя, ви берете на себе відповідальність за живе, залежне від вас істота. Бережіть вашого песика і грайте із задоволенням!

2017-04-13