![](/sites/default/files/styles/wide/public/images/news/enumnij-bno0.jpg?itok=ZJSX5A6Q)
Наша дружня команда побувала на Таборі Захисників Прав тварин, який відбувася з 28 по 31 серпня цього року.
Наша дружня команда побувала на Таборі Захисників Прав тварин, який відбувася з 28 по 31 серпня цього року.
Спільно із представниками інших організацій та просто із небайдужими людьми ми обговорювали ситуацію із розвитком руху за права тварин в Україні. За один день нашої участі в таборі ми встигли прослухати лекції на тему проектного менеджменту та веганства, а також змогли поділитися своїм досвідом та знаннями із іншими учасниками та налагодити комунікацію із активістами та просто приємно провести час.
Спасибі організаторам табору за чудову ініціативу та гостинність.