Опіка

В галерею

Дік

Дік
ID 8949
1362
Під опікою

Давай знайомитись

Мені вже 2 - 3 роки

Я хлопчик

Мій зріст від 35 до 50 см

Стерилізацію не проведено

За мене відповідає

Телефон +380672183265

E-mail home4pet@happypaw.ua

Тут я мешкаю

Назва притулку Манана, притулок, БФ

Адреса Київська область, Броварський район

Телефон +380506580205

Це моя історія

Хлопчик почуває себе добре, звикає до свого нового стану, та швидко освоює свої три лапки. На даний час проживає в притулку. Але дуже надіється знайти свій дім.

21.02.21:
Песика знайшли покусаним волонтери притулку "Манана". Його підгодовували на пром зоні, він собі жив, як може жити звичайний вуличний пес, потрапляв в різні ситуації. Але одного дня з ним сталася біда, на нього напав інший пес, перегриз лапу, зі всіма артеріями та м'язами, навіть кістка не витримала такого укусу. Волонтери знайшли песика всього в крові, та відвезли до клініки, де зробили рентген і майже 20-ть днів намагалися врятувати лапку, але нажаль лапка не прийняла шпицю, почалося відторгнення чужорідного тіла. Лапку довелося ампутувати.
Так Дік потрапив до притулку, на своїх трьох намагається пересуватися по своїй новій території, ще не зовсім впевнено. Але він молодий песик, тому надіємось звикне до свого нового статусу.
Притулок Манана звернувся до фонду з проханням допомогти з оплатою лікування Діка в клініці. Сума значна, яку буду важко покрити одному притулку, без допомоги фонду. Тому допоможемо Діку разом.
Сума на лікування Діка за 24 дні в лікарні складає 18 480 грн.

Звітність

Коментарі (0)

Немає коментарів

Схожі результати