Опіка

В галерею

Лея

Лея
ID 12569
2196
Під опікою

Давай знайомитись

Мені вже 3 - 4 роки

Я дівчинка

Мій зріст від 50 см

Стерилізацію проведено

За мене відповідає

Телефон +380672183265

E-mail home4pet@happypaw.ua

Тут я мешкаю

Назва притулку Манана, притулок, БФ

Адреса Київська область, Броварський район

Телефон +380506580205

Це моя історія

Лея бігала вулицями міста і ніхто не звертав увагу на худу , виснажену собаку. Мешканка міста відвезла собаку в клініку, але грошей на лікування тварини у неї не було, тому вона звернулась до Світлани - власниці притулку "Манана" за допомогою.
Лея поступила в клініку з ознаками збільшення об'єму живота, виснаженням, хронічною энтеропатією, дихальною недостатністю, сильним абдомінальним болем. Було проведено УЗД - (по заключенню атонія і розширення в кишечнику) .
У швидкому порядку тварині провели діагностичну лапаротомію. В ході операції було проведено 5 резекцій кишечника, прибрали частину кишечника з великою кількістю глистів, та спайки. Після операції Лею перевели у відділення інтенсивної терапії для стабілізації, інфузійною терапією та знеболення.
Діагноз у Леї - глисна інвазія, з порушенням структури кишечника, порушення перистальтики (вона їла, але їжа не проходила з шлунку в кишечник, внаслідок переповнювання шлунку вона постійно рвала).
Ветеринарним лікарям вийшло відновити перистальтику і прохідність кишечника ( була проведена комплексна протиглистна терапія).
На даний момент Лея вже знаходиться на підтримувальній терапії і потихеньку відновлюється.
На лікування Леї притулок витратив 7500 грн.
09.02.2022 року Світлана, власниця притулку, забрала собачку до себе на реабілітацію .
17 лютого 2022 року до нас звернулась власниця притулку Світлана, з проханням допомогти оплатити борг у ветклініці - 7500 грн , так як це велика сума для притулку де Лея стала 105 підопічною собакою Світлани, а ще в притулку живе 110 котів, і всіх треба нагодувати.
Давайте допоможемо притулку "Манана" закрити борг в клініці!

P.S.:
Лея молода собачка ( десь 1,5р.) дуже ласкава, контактна і гарна собачка, яка може стати вірним другом на все життя!

Коментарі (0)

Немає коментарів

Схожі результати