Перейти до основного вмісту

VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»

Завершено

"Ми відповідальні за тих кого приручили" - відома істина для кожного люблячого господаря домашньої тварини. Але є чотирилапі, яким не пощастило, вони не мають свого турботливого господаря, адже  живуть у притулках. Ці тварини потребують нашої уваги та допомоги, особливо в такі складні та буремні часи. Тож запрошуємо навчальні заклади долучитись до акції «Happy Мяу для Мурчика» та подарувати знедоленим песикам та котикам частину вашої турботи, зібравши допомогу для цих чотирилапих.

Для того, щоб долучитись до акції потрібно:

1. Зібрати допомогу для тварин вашого регіону - корм, крупи, іграшки чи медикаменти. Для організації збору ви можете роздрукувати інформаційний плакат по акції, для цього тисніть кнопку "Завантажити плакат" в кінці статті.

2. Зібрану допомогу передати до притулку вашого регіону/зоозахисної організації або зооволонтерам, яим ви довіряєте (щоб дізнатись більше про притулки перейдіть за посиланням - https://happypaw.ua/ua/zoo-organization).

3. Після передачі допомоги заповнити анкету учасника (натисніть тут)

Акція триватиме з 1 по 22 березня 2024 року в усіх регіонах України!

Ми обов’язково розповімо про вашу добру справу в наших соцмережах та на сайті, і надішлемо електронну подяку від Фонду для Вашого навчального закладу.

А для того, щоб добрі справи не залишались без уваги, фонд "Happy Paw" та ТМ "Purina" подарують найактивнішим навчальним закладам ексклюзивний набір пазлів "Домашні улюбленці"!

 

За бажанням Ви також можете зробити публікацію в Facebook або Instagram про участь Вашого навчального закладу в акції, додавши фото, свої враження та хештеги #happyмяу_2024 #happypaw .

 

Згода на обробку персональних даних учасника

Участь в заході автоматично надає згоду на обробку персональних даних учасника в процесі проведення заходу.

Надаючи звіт з фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Учасник несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

Подаючи фотозвіт, учасник надає Фонду право на розміщення наданих учасником відео/фото для публічного перегляду, використовувати такі фото будь-яким способом, дозволяти та/або забороняти використовувати такі фото третіми особами.

Якщо ви не хочете, щоб ваші надіслані вами фото були викладені на сайті Фонду або в наших соціальних мережах, то вкажіть це у листі з фотозвітом.

Разом ми робимо цей світ добрішим!

Генеральні партнери