Перейти до основного вмісту

VІ Всеукраїнська акція «Подарунок для пухнастого»

Завершено

Улюблена всіма учнями, педагогами, песиками та котиками акція повертається!

Пошийте затишні лежачки зі старого одягу та подаруйте їх тваринам в притулках. Адже в ці складні часи чотирилапим як ніколи потрібні тепло та турбота, а притулки часто не мають можливості забезпечити песиків та котиків м'якими та затишними лежаками.

Якщо Ви хочете долучитись то, потрібно зробити кілька кроків:

1.Виготовити лежаки, іграшки чи кігтеточки вдома або на уроках трудового навчання. Схеми виготовлення виробів можна скачати тут.

2. Передати подарунки притулку для тварин або волонтерам та тішитися із щасливих та задоволених мордочок тварин.

Якщо не знаєте, якому притулку можна передати речі, переходьте за посиланням: https://happypaw.ua/ua/zoo-organization , оберіть регіон, в якому Ви знаходитесь, та оберіть найзручнішу для Вас організацію.

3. Зробити публікацію про участь в акції на сайті школи або у facebook (публікація має бути доступною для перегляду всім користувачам). Додайте до публікації хештеги #happypaw #подарунок_для_пухнастого

4.Натиснути кнопку «Долучитись» та розповісти нам про вашу участь, заповнивши заявку.

  Наприкінці кожного семестру ми підведемо підсумки акції та надішлемо учасникам подяки на електронну пошту.

  Згода на обробку персональних даних

  Приймаючи участь в заході, Учасник автоматично надає Фонду згоду та право на використання фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, створених, надісланих, переданих Фонду в рамках заходу, на яких зображено (знято) Учасника, а також їх елементів, складових частин, текстів, діалогів, тощо.

  Надаючи для участі в заході фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Заклад несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

  Бажаємо успіху! Разом ми робимо цей світ добрішим :)

  Генеральні партнери