Перейти до основного вмісту

VІІ Всеукраїнська благодійна акція «Happy Гав для Сірка»

Завершено

В час війни наші чотирилапі друзі як ніколи потребують нашої уваги та допомоги. Долучайтесь до акції та допможіть тваринам вашого регіону.

Суть акції: зберіть корм, крупу, іграшки й ліки та передайте зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин, зоозахисної організації чи волонтерів.

Долучитись до акції можна навчальним закладом, класом, або родиною. Кому передати допомогу ви обираєте самі, ми не просимо пересилати допомогу нам. Адже чим швидше зібране дійде до тварин, тим щасливішими будуть вони, ви та звичайно ми.

Акція триватиме з 3 по 21 жовтня 2022 року в усіх регіонах України!

Отже, що треба зробити:

1. Зібрати допомогу для тварин.

2. Передати допомогу до притулку, зоозахисної організації чи волонтерів.

3. Зробити фото або відео збору та передачі допомоги.

4. Опублікувати пост про участь в акції з хештегами #happyгав_2022 #happypaw

5. Заповнити форму-учасника за посиланням - тут

Ми обов’язково розповімо про результати акції у нас в соцмережах та на сайті.

Щоб дізнатись, які притулки чи зоозахисні організації діють у вашому населеному пункті, натисніть - тут

Найактивніші учасники, які заповнять форму учасника та зроблять публікацію з хештегами #happyгав_2022 #happypaw про участь в акції отрмають у подарунок від нашого Фонду та ТМ "Purina" настільні ігри "Happy paw".

Також гру гарантовано отримає автор публікації у facebook, яка назбирає найбільшу кількість лайків станом на 7 листопада (обов'язковою умовою участі в розіграші є заповнення форми учасника за посиланням вище).

 

Приймаючи участь в заході, Учасник автоматично надає Фонду згоду та право на використання фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, створених, надісланих, переданих Фонду в рамках заходу, на яких зображено (знято) Учасника, а також їх елементів, складових частин, текстів, діалогів, тощо.

Надаючи для участі в заході фото-, відео, інших аудіовізуальних творів, на яких зображені (зняті) фізичні особи, Заклад несе відповідальність перед Фондом за отримання від таких фізичних осіб згоди на зйомку та права на використання і поширення фото-, відео, інших аудіовізуальних творів за їх участі, зокрема, у разі пред'явлення претензій до Фонду, зобов'язується відшкодувати Фонду усі стягнуті з Фонда кошти, витрати, пов'язані із вирішенням таких претензій.

Генеральні партнери