Перейти до основного вмісту

​V Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»

Завершено

Котики та песики в притулках дуже чекають на вашу допомогу, долучайтесь до нашої акції та зберіть у своєму навчальному закладі корм, крупу, іграшки чи медикаменти для хвостатих.

Зібрану допомогу передайте до притулку чи зоозахисної організації, що діють у вашому населеному пункті (щоб дізнатись більше про притулки перейдіть за посиланням - https://happypaw.ua/ua/zoo-organization).

Акція триватиме з 5 по 16 жовтня 2020 року в усіх регіонах України!

По завершенню акції надішліть нам на електронну пошту: assistant@happypaw.ua інформацію про результати (орієнтовна кількість зібраної допомоги в кг) та фото. І ми обов’язково розповімо про результати акції у нас в соцмережах та на сайті, та надішлемо електронну подяку від Фонду для навчального закладу.

А надихнутись на проведення акції ви можете результатами V Всеукраїнської благодійної акції "Happy Мяу для Мурчика", яка проходила у березні 2020 року. Завдяки небайдужості учнів 84 зоозахисні організації отримали більше 9 390 кг круп, корму, консерв, а також понад 25 400 грн на потреби чотирилапих - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/19 .

 

Щоб дізнатись інформацію про діючі у Вашому регіоні притулки та зоозахисні організації натисніть тут

 

Генеральні партнери