Перейти до основного вмісту

​V Всеукраїнська акція «Happy Мяу для Мурчика»

Завершено

До Всесвітнього дня котів, який усі святкуватимуть 1 березня, в рамках нашого освітнього проєкту Біоетика проходила акція – «Happy Мяу для Мурчика».

Якщо ви хочете нагодувати котиків та песиків у притулках, долучайтесь до нашої акції та зберіть у своєму навчальному закладі корм, крупу, іграшки чи медикаменти.

Зібрану допомогу передайте до притулку чи зоозахисної організації, що діють у вашому населеному пункті (щоб дізнатись більше про притулки перейдіть за посиланням - https://happypaw.ua/ua/zoo-organization).

Акція триватиме з 10 по 27 лютого в усіх регіонах України!

По завершенню акції надішліть нам на електронну пошту: assistant@happypaw.ua інформацію про результати (орієнтовна кількість зібраної допомоги в кг) та фото. І ми обов’язково розповімо про результати акції у нас в соцмережах та на сайті, та надішлемо електронну подяку від Фонду для навчального закладу.

А для того, щоб добрі справи не залишались без уваги, фонд "Happy Paw" та ТМ "Purina" подарують найактивнішим навчальним закладам пізнавальну настільну гру "Happy Paw" !

А надихнутись на проведення акції ви можете переглянувши результати ІV Всеукраїнської благодійної акції "Happy Гав для Сірка", яка проходила у вересні 2019 року - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/2.

 

Генеральні партнери