Результати V Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

Результати V Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

Школярі створили понад 180 плакатів, присвячених піклуванню про собак та котів.

Протягом навчального року учні 5-11 класів зі всіх регіонів нашої країни інформували українців про правила догляду за тваринами, а також закликали "усиновлювати" чотирилапих з притулків.

За умовами нашого конкукурсу "Гуманне ставлення до тварин" діти створювали та розміщували у піблічних місцях плакати на теми "10 правил відповідального господаря" та "10 причин взяти тварину з притулку".

Яскраві та креативні роботи привертали увагу відвідувачів ветлікарень, зоомагазинів, продуктових магазинів, шкіл, бібліотек, центрів дитячої творчості тощо.

Інформацію про участь в конкурсі учасники розміщували в соціальних мережах із хештегами #happypaw #фокстрот #НЕНЦ

Конкурс проходив за підтримки наших постійних партнерів Фокстрот та ТМ «Purina».

Ми щиро сподіваємось, що всі учасники конкурсу наразі перебувають у безпеці. Вітаємо переможців:

Категорія "учні 5-7 класів"

І місце

    - Матвєєва Поліна,учениця 7 класу ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 6 Покровської міської ради Донецької області (97 балів);

    - Раджабова Анна Олександрівна, учениця 5-а класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 90 (97 балів);

    - Чернюк Вікторія Вадимівна, Савчук Марта Миколаївна, вихованки гуртка "Юні флористи" Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи м.Славути Хмельницької області (97 балів);

    ІІ місце

    - Бабак Аріна, Решетнікова Катерина, учениці 6-Б класу Опорного закладу "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області;

    - Олійник Таїсія Олександрівна, учениця 5-Б класу ОЗ "Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1" Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області;

    - Зубченко Артьом, Зубченко Катерина, учні 6 класу Семенівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області, вихованці літературної студії «Муза» КЗПО «Семенівський БДЮТ».

    ІІІ місце

    - Голуб Галина Володимирівна, Йолдич Ілля Вікторович, учні 6-Б класу Літинського ліцею - опорного закладу загальної середньої освіти №2, Літинської селищної ради, Вінницького району, Вінницької області;

    - Санак Маргарита Вадимівна, Смовський Максим Олександрович, учні 6 класу опорного закладу -Остерська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ю.Збанацького Остерської міської ради Чернігівської області;

    - Шабаліна Аліна Олександрівна, учениця 7 класу, учасниця гуртка "Юні друзі природи" Комунальний заклад "Чаплинська середня загальноосвітня опорна школа Дубовиківської сільської ради Дніпропетровської області";

    - Скороход Катерина Ярославівна, учасниця студії "Ми малюємо світ" Ходорівського ЦТДЮ, Стрийського району , Львівської області.

Категорія "учні 8-11 класів"

І місце

    - Суховерська Діана Сергіївна, Рута Катерина, учениця 10-Б та 11-А класів Прилуцької гімназії № 5 імені В.А. Затолокіна Пилуцької міської ради Чернігівської області;

    - Ніколаєва Анастасія Денисівна, учениця 10-б класу КЗ Дніпрорудненська спеціалізована I-III ступенів школа «Світоч» ДМР ВР ЗО;

    - Троша Ангеліна Володимирівна, Сердюк Дар'я Олександрівна, учениця 10-Б класу Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою та учениця 8-Б класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Глухівської міської ради Сумської області.

ІІ місце

- Фрига Каріна, учениця 9 класу КЗ "Некрасовський ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області";

- Демішева Лідія Сергіївна, вихованка Старомлинівського Центру дитячої та юнацької творчості;

- Локита Тетяна Назарівна, вихованка гуртка Дизайн, Комунального закладу позашкільної освіти Козівського будинку дитячої та юнацької творчості «Юність» Козівської селищної ради;

ІІІ місце

    - Велика Вікторія Олегівна, учениця 11 класу Остап'євського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетильвської ОТГ Полтавського району Полтавської області;

    - Кузняна Анастасія Валентинівна, учениця 11 класу комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В.Бондаренка»;

    - Коноховець Олександра, учениця 10 класу Народицької гімназії Житомирської області;

    - Савран Іванна Русланівна, вихованка Народного художнього колективу України студії декоративно-прикладного мистецтва Дивосвіт.

Також ми хочемо відзначити та нагородити переможців номінацій поза призовими місцями:

    Номінація "Виразність оформлення"

    - Богуш Марта Святославівна, учениця 7-Б класу Злазненського ліцею Головинської ОТГ Рівненського району Рівненської області;

    - Коцюруба Анастасія, учениця 6-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

    - Кобрін Юрій, вихованець гуртка "Образотворче мистецтво" П'ятихатського Центру професійної,допрофесійної та позашкільної освіти, П'ятихатської міської територіальної громади Дніпропетровської області;

    - Пелешок Олексій Олегович, учень 8 класу Бігунського ліцею Словечанської ОТГ Житомирської області;

    - Губина Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу Першотравенського ліцею Магдалинівської ОТГ Новомосковського району Дніпропетровської області;

    - Орлянська Поліна, Оверченко Діана, учениці 9-Б класу Родинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Покровської міської ради Донецької області;

    - Торцева Тетяна Олександрівна, учениця 6-а класу комунального закладу «Гімназія № 2 м.Приморськ» Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області;

    - Столярчук Діана, учениця 9-Б класу Закладу загальної середньої освіти № 5 Токмацької міської ради Запорізької області;

    - Попа Микола Васильович, вихованець Станції Юних техніків м. Білицьке, відділу освіти Добропільської міської ради Покровського району, Донецької області;

    - Рибакова Анна Миколаївна, учениця 9-А класу Енергодарської гімназії №1 Енергодарської міської ради

    Василівського району Запорізької області;

    - Рогожан Наталія Олександрівна учениця І курсу (10 клас) Державний навчальний заклад "Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну;

    - Бардак Марія Борисівна, Дружбівський навчального-виховний комплекс;

    - Равлюк Анна Любомирівна, учениця 8 Б класу Чернівецького ліцею №9;

    - Коцько Мирослав Олегович, учень 5 класу Бахмутської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів № 7 Бахмутської міської ради Донецької області;

    - Стець Уляна Олександрівна, учениця 10 класу КЗ "Петрівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія" Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області;

    - Глущак Аліна Богданівна, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Богуславського центру дитячої та юнацької творчості Богуславської міської ради Київської області;

    - Рибанюк Тетяна Юріївна, учениця 6 класу КЗ "Некрасовський ліцей Якушинецької сільської ради Вінницької області";

    - Кочерга Христина Ігоріївна, учениця 6 класу Удачненської загальноосвітньої школи Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області;

    - Мартиненко Віолетта Сергіївна, учениця 6 класу Удачненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області.

    Номінація "Емоційність оформлення"

    - Злобіна Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Кухарського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

    - Чернишенко Анастасія Павлівна, Бухтіярова Крістіна Олександрівна, учениці 8 класу КЗ "Привовчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Троїцької селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області;

    - Матвієнко Артем Дмитрович, учень 5 класу опорного закладу - Остерська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Ю.Збанацького Остерської міської ради Чернігівської області;

    - Мельник Нікіта, учень 9 класу Ліщинської гімназії Станишівської сільської ради Житомирської області;

    - Окружко Мар'яна, учениця 6-б класу Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради Миргородського району Полтавської області;

    - Моісєєва Анна Ігорівна, учениця 8-А класу Бердичівського міського ліцею №15 Житомирської області;

    - Гриник Євгенія Юріївна, учениця 9 класу Бережницької гімназії Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області;

    - Радько Світлана Костянтинівна, учениця 9-А класу ОЗ «Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Заводської міської ради Миргородського району Полтавської області;

    - Дідович Діана Олександрівна, учениця 10 - А класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34 Чернігівської міської ради Чернігівської області;

    - Хриптун Вікторія Іванівна, учениця 8 Б класу Чернівецького ліцею №9.

    Здійснити нагородження переможців подарунками в цей час, на жаль, не є можливим через воєнні дії. Але всі питання по нагородженню ми обов'язково вирішимо після нашої перемоги! Все буде Україна!

      Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за чудові роботи та небайдужість до долі тварин!

      Грамоти та подяки можна завантажити за посиланнями:

      1. Грамоти переможців, що посіли І, ІІ, ІІІ місця та

      подяки керівникам переможців - переглянути

      2. Переможців в номінаціях - переглянути

      3. Грамоти учасникам - переглянути

    Разом ми робимо цей світ добрішим :)

06.05.2022