Результати розіграшу подарунків серед учасників ІІ Міжнародного уроку доброти

Результати розіграшу подарунків серед учасників ІІ Міжнародного уроку доброти

4-6 жовтня 2021 року наш Фонд організував проведення ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне ставлення до тварин до якого долучились 2212 навчальних закладів України. Серед всіх навчальних закладів, які дотримались умов заходу було розіграно цінні подарунки від Фокстрот.

Переможцями стали:

1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені В.В.Бражевського - подарунок музичний центр.

2. Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області - подарунок музичний центр.

3. Новодмитрівський ліцей Костянтинівської міської ради Донецької області - подарунок музичний центр.

4. Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області - подарунок кольоровий принтер.

5. Опорний навчальний заклад - Гребінківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" - подарунок кольоровий принтер.

6. Нерудстальський ліцей Саксаганської сільської ради Кам‘янського району Дніпропетровської області - подарунок кольоровий принтер.

7. Підзахаричівський НВК "Перлина Гуцульщини" - подарунок мікрофон.

8. Черкаський колегіум "Берегиня" Черкаської міської ради Черкаської області - подарунок мікрофон.

9. Орільська філія КЗ "Орільський ліцей" - подарунок мікрофон.

Вже найближчим часом подарунки вирушать до шкіл-переможців.


Крім того, 24 школи отримають настільні ігри «Happy Paw» від БФ "Щаслива лапа" та Purina Україна:

    1.Куп'янський ліцей №1 Куп'янської міської ради Харківської області;

    2.Новояворівський ЗЗСО №2 І-ІІІ ступенів;

    3.Комунальний заклад "Гімназія №24 Вінницької міської ради";

    4.Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка;

    5.Голованівський ліцей ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради;

    6.Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м. Хмельницький;

    7.Рогатинський ліцей №1 Рогатинської міської ради;

    8.Краматорська спеціальна школа № 18 Донецької обласної ради;

    9.Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради";

    10.Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 - спеціалізована школа" м. Олександрія;

    11.Коростенський міський ліцей №11;

    12.Чигиринський опорний заклад загальної середньої освіти Чигиринської міської ради Черкаської області;

    13.Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Маріупольської міської ради Донецької області";

    14.Новоселицька гімназія Новоселицької міської ради Чернівецького району;

    15.Миропільський ліцей;

    16.Великочернеччинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської міської ради;

    17.КЗ "Вінницько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області";

    18.Ліцей №2 Гостомельської селищної ради;

    19.Зеленодольський ліцей № 1;

    20.Криворізька гімназія №89 "Потенціал";

    21.Березанська загальноосвітня школа I-III ступенів №1;

    22.Навчально-виховний комплекс №24 м. Кам'янське;

    23.Конотопська дитяча художня школа Конотопської міської ради Сумської області;

    24.Ліцей № 9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради.

Щиро вітаємо переможців!

04.11.2021