Результати ІV Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"

Результати ІV Всеукраїнського конкурсу "Гуманне ставлення до тварин"

Ось і завершився наш мегакреативний конкурс для школярів, який ми проводили спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Учасники конкурсу (учні 5-8 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку) складали історію про тварину (собаку або кішку) з притулку та оформлювали її у саморобну книгу.

Всього на конкурс надійшло понад 320 робіт зі всіх областей України. Обрати найкращі книги було надзвичайно складно.

Ми щиро вдячні кожному учаснику за проявлені старання та творчість і вже підготували для всіх електронні грамоти. Крім того, переможці конкурсу будуть нагороджені:

- І-ІІІ місце - цінними подарунками від Фокстрот, видавництва Bookchef, Dreamarium, магазину Super Pupers та настільними іграми "Happy Paw" від БФ "Щаслива лапа" та Purina Україна;

- переможці у номінаціях - подарунками від Dreamarium, настільними іграми "Happy Paw" від нашого Фонду та Purina Україна.


За підсумками журі конкурсу, переможцями ІV Всеукраїнського фінального конкурсу обрано (https://drive.google.com/file/d/1IQeuGEWFRwx7ahwwEUqkFm7OHZgcLMP5/view?usp=sharing):

Категорія 5-6 класи

І місце

    - Марченко Уляна, вихованка гуртка "Юні охоронці природи", комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості №4 Харківської міської ради";

    - Зубченко Катерина, Зубченко Артьом, учені 5-Б класу Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області;

    - Стец Амалія, учениця 5-Б класу вихованка гуртка "Любування природою" на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4.


ІІ місце

    - Курлук Олеся, Вихованка гуртка "Екодизайн" Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради Сумської області;

    - Загодіренко Аміна, вихованка гуртка "Літературне краєзнавство" комунального закладу "Кривоозерський Будинок дитяої творчості Кривоозерської селищної ради" Кривоозерського району Миколаївської області;

    - Раджабова Анна, вихованка гуртка "Чарівна майстерня" Криворізького позашкільного навчального закладу "Дружба" Криворізької міської ради.

ІІІ місце

    - Кисилиця Дар`я, вихованка гуртка "Стежинками природи" Міського ЦЕНТУМ Чернівецької міської ради;

    - Велика Єлізавета, вихованка гуртка "Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе" Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради.


Категорія 7-8 класи

І місце

    - Грицаєнко Анастасія, вихованка гуртка "Природа - творча майстерня" Комунального позашкільного навчального закладу "Охтирський міський центр позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді";

    - Гаркуша Альона, Антоненко Віталіна, вихованки гуртка "Журналістика" Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

    - Варнавська Поліна, вихованка літературної студії "Муза" та гуртка образотворчого мистецтва "Етюд" КЗ ПО "Семенівський Будинок дитячої творчості" Семенівської селищної ради Кременчуцького району.

ІІ місце

- Іванець Володимир, Роїк Дар'я, вихованець гуртка "Євроклуб" та вихованка гуртка "Фантазія" КЗ "Компаніївський центр дитячої та юнацької творчості";

- Чебан Богдан, вихованець гуртка "Основи фенології" КЗ "Чернівецький обласний ЦЕНТУМ";

- Савєльєва Аанстасія, Іванець Володимир, вихованка гуртка "Іграшки" та вихованець гуртка "Євроклуб" КЗ "Компаніївський центр дитячої та юнацької творчості";

- Применко Владислав, учень 7 класу Кашперівського ліцею Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області.


ІІІ місце

    - Леоненко Лада Ігорівна, учениця 8-Б класу КЗ "Тарасівське НВО "ЗЗСО - ЗСО" Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області ;

    - Пузік Ангеліна Дем'янівна, вихованка гуртка "Природоохоронці" Вінницької обласної станції юних натуралістів;

    - Мельніченко Анастасія, учениця 8-А класу Ружинської гімназії Ружинської селищної ради;

    - Парасинчук Ігор, Бадяк Арсен, Москалюк Владислав, учні 8 класу Скала-Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Скала-Подільської ОТГ Чортківського району Тернопільської області.

    Також ми хочемо відзначити та нагородити переможців номінацій поза призовими місцями:

    Номінація «Найкращий віршований твір»

    - Нємцева Віроніка, учениця 4-А класу Старобільської початкової школи №2 Старобільської міської ради Луганської області;

    - Чуй Дмитро, учень 4 класу Комунального закладу "Петропавлівська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області";

    - Бобровник Катерина, Теслін Андрій, вихованці гуртка "Літературна творчість" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області.

    Номінація «Найдушевніша історія»

    - Куштан Анастасія, учениця 4 класу Плосківського ліцею Полянської сільської ради Макучівського району Закарпатської області;

    - Мороз Ксенія, учениця 8-а класу Одеської загальноосвітньої школи №79 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;

    - Струкова Софія, учениця 7-Б класу КЗ "Сватівського ліцею №2" Сватівської міської ради Луганської області;

    - Бєлугін Владислав, учень 4-в класу Ізмаїльської спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням німецької мови;

    - Поліщук Софія, учениця КЗ "Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва";

    - Харченко Анастасія, Аветян Софія, учениці 5 класу Стельмахівської гімназії Коломийчиської сільської ради Сватівського району Луганської області;

    - Голубовська Діана, Солтис Тетяна, вихованки гуртків "Юні поліглоти" та "Паперопластика" Козівського будинку дитячої та юнацької творчості Тернопільської області;

    - Логвиненко Дарина, учениця 6 класу Таврійського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області;

    - Ковальчук Олександр вихованець гуртка "Декоративне птахівництво" Шепетівського міського ЦЕНТУМ;

    - Мурований Іван, учень 5-Д класу Європейського Колегіуму;

    - Войнарівська Вікторія, учениця 5 класу Веселівської гімназії Ушомирської сільської ради;

    - Бойко Поліна, учениця 6 класу Сновський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області;

    - Орда Софія, Шпеко Анастасія, Чорна Анастасія, Аніщенко Софія, вихованці гуртка "Юні друзі природи" КЗ "Чернігівська обласна станція юних натуралістів";

    - Плахотнєй Злата, вихованка гуртка "Вмілі рученята" Волноваського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

    - Ваценко Оксана, учениця 8 класу Білозірська гімназія - філія Білозірського ліцею - опорного закладу загальної середньої освіти Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області;

    - Красовська Софія, вихованка гуртка "Юні охоронці природи" Первомайської станції юних натуралістів;

    - Кругліцький Микола, Шкабара Поліна, учні 6-Б класу Баранівського ліцею №2 ім. О.Сябрук;

    - Рясна Анастасія, учениця 8 класу Семененківського НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області;

    - Новікова Анастасія, учениця 6 класу Семененківського НВК Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області;

    - Волкова Дар`я, Гаврилюк Марія, Самойлова Єлизевета, учениці 4-в класу Сєвєродонецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18;

    - Волобуєва Надія, учениця 8-Б класу Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Ененргодарської міської ради Запорізької області;

    - Олійніченко В'ячеслав, вихованець гуртка "основи екологічних знань" міської станції юних натуралістів м. Миколаєва;

    - Буханець Тимур, учень 4-А класу Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко м. Карлівка Полтавської області;

    - Плохотнюк Анастасія, Музиченко Кіра, Руденко Вероніка, вихованки гуртка "Декоративно-образотворчого мистецтва" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області;

    - Юхимчук Анастасія, вихованка гуртка "Образотворчого мистецтва" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області;

    - Чорна Олеся, вихованка гуртка "Декоративно-образотворчого мистецтва" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області;

    - Шабаневич Руслана, вихованка гуртка "Декоративно-образотворчого мистецтва" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області;

    - Нестеренко Вероніка, вихованка гуртка "Еколог" Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради;

    - Капустян Аанастасія, учениця 5 класу Комунального закладу "Софіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Компаніївської селтщної ради Кіровоградської області";

    - Когуч Ірина, учениця 4-А класу Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області;

    - Пузяк Ангеліна, учениця 7 класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

    - Бухарєва Катерина, Маца Марія, вихованки гуртка "Природа рідного краю" Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради;

    - Вовченко Юлія, вихованка гуртків "Театральне мистецтво" та "Вокальне мистецтво" Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості;

    - Павленко Олександра, вихованка гуртка "Юні зоологи" КЗ "МЕНЦДУМ Марнагецької міської ради Дніпропетровської області";

    - Соболь Кирило, учень 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ст №18;

    - Медвідь Олександр, учень 4-а класу Енергодарського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздольської сільської ради Михайлівського району Запорізької області;

    - Білавенко Крістіна, учениця 5 класу Коднянського ліцею Станишівської сфльської ради, Житомирського району, Житомирської області.

    Номінація «Найкреативніше оформлення книги»

    - Бєлік Дмитро, вихованець гуртка "Паперопластика" Маньківського центру дитячої та юнацької творчості, Мала академія наук учнівської молоді Маньківської селищної ради Черкаської області;

    - Литовченко Анастасія, учениця 4 класу Чигиринського навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 - заклад дошкільної освіти" Чигиринської міської ради Черкаської області;

    - Піцик Валерія, учениця 8-Б класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;

    - Леоненко Ілля Ігорович, учень 4-А класу КЗ "Тарасівське НВО "ЗЗСО - ЗСО" Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області;

    - Красиворон Аліса, вихованка гуртка "Природа і творчість" міської станції юних натуралістів м. Миколаєва;

    - Герман Ілля, вихованець гуртка "Літературна творчість" Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості;

    - Боровецька Олександра, Соколенко Оксана, вихованки гуртка "Образотворчого мистецтва" Комунального закладу "Березівський міський центр дитячої та юнацької творчості" Березівської міської ради Одеської області;

    - Шайган Роман, учень 5-А класу Літинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

    - Тодоренко Ярослава, учениця 5 класу КЗ "Червоновершська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Компаніївської селищної ради Кіровоградської області;

    - Сачко Максим, учень 4-Б класу Мукачівського ліцею №8 Мукачівської міської ради Закарпатської області;

    - Коротких Данило, учень 6 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №24 Управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області;

    - Паршина Уляна, вихованка гуртка "Моделювання іграшок та сувенірів" Комунальної організації Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Луганської області.

    Вітаємо переможців!

    Грамоти та подяки можна завантажити за посиланнями:

    1. Грамоти переможців, що посіли І, ІІ, ІІІ місця та переможців в номінаціях - переглянути

    2. Подяки керівникам переможців - переглянути

    3. Грамоти учасникам - переглянути

Разом ми робимо цей світ добрішим :)

27.05.2021