Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу "Будка мрії"

Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу "Будка мрії"

Другий рік поспіль небайдужі українські школярі виготовляли теплі та затишні будки для чотирилапих.

Автори найкращих робіт отримають грамоти, цінні подарунки від Фокстрот, NAVI та настільні ігри "Happy paw" від БФ "Щаслива лапа" і ТМ "Purina".

Цьогорічними переможцями стали:

І місце

- учні 8 класу Комунального закладу "Сватівський ліцей №1" (керівник: Калашник Наталія Євгенівна);

- учні 5-7 та 9-Б класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області (керівники: вчитель трудового навчання Пензай Сергій Михайлович, вчитель образотворчого мистецтва Бутенко Галина Борисівна);

- Кобець Микита, учень 9 класу Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник: Білячак Марія Василівна);

- учні 7-В класу Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка (вчитель трудового навчання, класний керівник 7-В класу - Савчук Ігор Вікторович);

- Алейниченко Андрій, Каплій Ілля, Старичонок Максим, Гапонов Олександр, Островський Владислав, Черниш Ілля, Страшний Дмитро, учні 8-11 класів Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради;

- учні КЗО "СЗШ №29" м. Дніпра;

- Лук'яненко Нікіта та Шаргавнін Володимир, учні 8-А класу Комунального закладу освіти "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16" Дніпровської міської ради (керівник: Ляпічев Андрій Олексійович);

- Нентуш Артем, Ревенко Євген, учні 10-А класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 міста Біла Церква Київської області (керівник: Міщук Валентина Федорівна);

- Седлярук Кирило, Марчук Олександр, Зинюк Захарій, учні 8-9 класів Опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ (керівник: Сичик Віктор Євгенійович);

- учні 9-А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області (керівник: Боженко Борис Миколайович).

ІІ місце

- Микита Голуб, учень 6-А класу СШ № 34 (керівник: педагог-організатор Валова Юлія Сергіївна);

- Лук'янченко Артем, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Миргородської міської ради Полтавської області (керівник: Лук'янченко Руслан Олексійович);

- Гаман Тимур, Пугач Микита, Філончук Богдан, учні 2-4 класів Криворізької гімназії № 104 (керівник: Філончук Альона Сергіївна)

- Булла Олеся, учениця 6-Г класу Бахмутського навчально-виховного комплексу Загальноосвітня школа I-III ступенів №11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області (керівник: Пелипенко Анастасія Олександрівна);

- учні 8 класу Навчально-виховного комплексу №7 м. Хмельницький (керівник: Лазовський Ярослав Віталійович);

- Владислав Куліш, Дмитро Шеремет, Владислав Зацнов, Андрів Бухмій, Денис Філон, учні 6 класу Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради (керівник: Пацук Михайло Павлович);

- Богатько Антон, Твардовський Владислав, Твардовська Марина, Богатько Олександра, Горбачевський Андрій, Твардовський Денис, Козубовський Роман, Курч Вікторія, Нагорна Анастасія, Леоновець Леся, Богачик Назарій, Горбачевський Анатолій, Полховський Вадім, Твардовський Дмитро, Богатько Артем, Резанович Ілля, Серко Максим, Твардовський Анатолій, Єфимов Володимир, Козубовська Наталія, Горбачевська Галина, учні 7-8 класів Вербівської гімназії Висоцької сільської ради Сарненського району, Рівненської області (керівник: вчитель біології Ксенжук Діана Миколаївна);

- Затірка Іван, учень 8 класу Мостівського НВК (керівник: Затірка Юлія Олегівна);

- Агнія та Аким, учні Борзнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської Борзнянської міської ради Чернігівської області;

- учні 8-А класу, Комунального закладу «Ліцей № 13» Кам`янської міської ради (керівники: Пасюк Ірина Миколаївна, класний керівник 8-А класу; Ковирга Тетяна Олександрівна, вчитель трудового навчання);

- Панченко Роман, учень Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.В. Пилипенка.

ІІІ місце

- Бушин Олександр, учень 9 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Лисичанської міської ради Луганської області (керівник: Боєв Сергій Миколайович);

- Самойленко Вероніка, Шинкаренко Софія, Гуліцький Володимир, Мазурик Назар, лідери учнівського самоврядування ДОШ «Світанок» Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 102 Криворізької міської ради Дніпропетровської області (керівник: Чернова Людмила Іванівна, педагог-організатор, класний керівник 9-А класу);

- Романенко Антон, учень 5-Б класу ЗОШ №13 (м. Бердянськ);

- Дорошенко Олександр, Дорошенко Артем, Дорошенко Іван, учні Софіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради (керівник: Дорошенко Світлана Леонідівна);

- Бабенко Богдан, Давиденко Тимофій, Малихін Іван, Махиборода Владислав, Погодін Руслан, Поляков Іван, Берестов Юрій, Долженко Денис, Ємельянов Богдан Олексійович, Кузнецов Богдан, Мазур Владислав, Михеєв Євген Євгенович, Омельченко Владислав, Повненький Іван, Пославський Даніїл, Ремесник Максим, Тютенко Марк, Краснікова Олександра, Асадуллаєв Ілдирим Вугар Огли, учні Економіко-гуманітарного ліцею № 8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області (керівники: учителі трудового навчання та технологій Новікова Яна Володимирівна та Корзюкова Лариса Миколаївна; учитель трудового навчання Ракочий Віктор Олександрович, учитель біології Преподобна Галина Володимирівна);

- Лук’яник Іван, учень 5 класу Малятинського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів» (керівник: Лазоренко Ольга Вікторівна);

- Хорунжий Єгор, вихованець Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник: методист- Хорунжа Вікторія Миколаївна);

- Тарасенко Андрій, учень 7-А класу Коростенського НВК « Школа-гімназія № 2 імені В. Сингаївського» Житомирської області;

- Федорчук Валентин, учень 9-Б класу Коростенського НВК «Школа-гімназія № 2 імені В. Сингаївського» Житомирської області.

Не залишились осторонь цього року і дошкільники. Вихованці Куп’янського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №8 комбінованого типу Куп’янської міської ради Савченко Майя та Савченко Максим активно допомагали у створенні ось такої чарівної будки:

Найменші помічники отримають особливий подарунок від українського видавництва "Книголав".

Вітаємо переможців!

24.05.2021