Перейти до основного вмісту

Підсумки та розіграш подарунків по акції "Собаки і коти у нашому житті"

Підсумки

За час проведення акції її учасниками стали понад 2190 дошкільних груп та класів українських садочків та шкіл.

Використовуючи просвітницькі плакати Фонду, педагоги нагадали батькам вихованців правила відповідального господаря домашньої тварини та ознайомили з варіантами допомоги тваринам, які не мають господарів.

Також вчителі і вихователі провели цікаві тематичні заняття та ігри з дітьми, під час яких нагадали дітям що тварини — це не іграшки, це особистості, які потребують нашого піклування й любові. 

 

 

Радіємо активності педагогів, їх ініціативам та дякуємо за небайдужість до долі безпритульних тварин. Така робота дійсно важлива, адже вона змінює свідомість українців та формує моральні принципи гуманного суспільства, що є одним з показників цивілізованості та розвитку нації.

 

Публікації по акції від наших учасників можна переглянути в соціальних мережах за хештегами #happypaw #purina #фокстрот

Серед всіх хто долучвся до акції було розіграно БФП лазерний HP Color LJ M178nw с Wi-Fi від нашого Фонду та компанії Фокстрот, а також  100 наборів ексклюзивних пазлів "Домашні улюбленці" та 100 настільних ігор "Happy paw", які були надруковані нашим Фондом за підтримки ТМ "Purina". Дякуємо партнеру Гуманітарна Нова пошта, яка частково покрила доставку пазлів та ігор.

Щиро дякуємо всім хто долучився та вітаємо переможців!

Переможець у розіграші БФП лазерного HP Color LJ M178nw с Wi-Fi:

1. Вовчоярівська гімназія Сєвєродонецького району Луганської області (1 клас) 

Набори пазлів або настільні ігри виграли:

  1. Центральний ліцей Шевченківської сільської ради , 1 клас
  2. Дніпровська гімназія № 62 Дніпровської міської ради, 1-І
  3. Перечинський заклад дошкільної освіти ясла-садок,,Веселка,,, Середня група ,,Чомусики,,
  4. Комунальний заклад "М'якотівський заклад дошкільної освіти "Сонечко" загального типу Плужненської сільської ради", Старша група та середня група
  5. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Ялинонька" Петриківської селищної ради, КЗДО "Ялинонька"
  6. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Промінь" комбінованого типу Баришівської селищної ради, середня група "Вишенька"
  7. Одеський заклад дошкільної освіти "Ясла-садок" №293 Одеської міської ради, Ранній вік "Малятко"; ранній вік "Ластів'ятко"; молодший вік "Барвінок"; середній вік "Пізнайко"; старший вік "Бджілка"
  8. Криворізька гімназія 97 КМР, Криворізька гімназія 97 - 5М, 5А, 7 іФ, 3 Мрійники, 4 Перлинки, 4 Креативні
  9. ЗДО "Берізка" Городоцького ОТГ, "Бджілка"
  10. Миколаївська гімназія №17 імені Саражана В.Г., 5-А клас
  11. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 811 Деснянського району міста Києва, старша група "Берізка"
  12. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 131 "Віночок" Запорізької міської ради, Група "Вербиченька"
  13. Криворізька гімназія 40 , 1,2,3,4,5,6,7,8,9
  14. КЗ "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла - садок)№41", середня група "Віночок", старша група "Калинка"
  15. Мукачівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N5 Мукачівської міської ради, І молодша група "Равлики"
  16. Хрестищенська гімназія Красноградської міської ради Харківської області, 1 клас
  17. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад 46" , Логопедична група #4 "Сонячні промінчикки"
  18. Дніпровська гімназія №102 Дніпровської міської ради (дошкільний підрозділ), Старша група "Веселі краплинки"
  19. Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області, 5-В
  20. Комунальний заклад "Кущівська гімназія Кропивницької міської ради", Дошкільне відділення
  21. Хрестищенська гімназія Красноградської міської ради Харківської області, 2 клас
  22. Дошкільний навчальний заклад №4 Прилуцької міської ради Чернігівської області, середня група "Сонечко"
  23. Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) "Казка" села Костянтинівка Сарненської міської ради, Різновікова група "Бджілка"
  24. Юрківська гімназія Ватутінської міської ради , 3 клас
  25. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціальний) №35 для слабозорих та незрячих дошкільнят, Старша група «Жайворонок» №8
  26. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВТИ "НОВОПОКРОВЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "МАЛЯТКО", старша група "Калинка"
  27. Володимирецький заклад дошкільної освіти комбінованого типу "Казка" Володимирецької селищної ради, Молодша група "Калинонька"
  28. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №79 Криворізької міської ради, Різновікова група (спец група) «Веселка», різновікова група (спец група) «Квіткове містечко», різновікова «Капітошки», група раннього віку «Мрійники»
  29. Комунальний заклад дошкільної освіти #90 Дніпровської міської ради, Старша група "Квіточка"
  30. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №29 Прилуцької міської ради Чернігівської області, старша група "Барвінок"
  31. Сумська початкова школа №31 СМР, 2-Б
  32. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 346 Дніпровської міської ради, Молодша група "Сонечко"
  33. Перша гімназія імені Матвія Номиса, 5В
  34. Заклад дошкільної освіти 17, Старша група 6
  35. Могилів-Подільський заклад дошкільної освіти №3 Могилів-Подільської міської ради Вінницької області , Група раннього віку "А" - "Квіточки"
  36. "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №34 «НЕЗАБУДКА» КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", середня група "Дзвіночки"
  37. ЗДО (ясла - садок)КТ 9 РОСИНКА м. Сарни, молодша група "Лісова казка"
  38. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №272 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, старша група "Зірочки"
  39. Дніпровська гімназія № 62 Дніпровської міської ради, 3-Б клас
  40. Помічнянський Ліцей #3"Гармонія Помічнянської міськради Кіровоградської області , 1 клас
  41. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ №186 КРИВОРІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ , старша група "Курчата"
  42. Вовчоярівська гімназія з дошкільним підрозділом Сєверодонецького району Луганської області , Сонечко
  43. Уманська гімназія № 11 Уманської міської ради Черкаської області, 4-Б
  44. Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) "Дзвіночок" Гребінківської селищної ради, молодша група "Світлиця"
  45. Благовіщенський академічний ліцей "Лідер" Благовіщенської міської ради , 6-У клас
  46. Засульський заклад дошкільної освіти "Колосок" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області , Група дітей молодшого дошкільного віку "Калинка";
  47. Гімназія №12 міста Сєвєродонецька Луганської області, 2-А клас
  48. Запорізька гімназія №76, 9 клас
  49. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок)28 Криворізької міської ради, ясільна група 2
  50. ЗДО (ясла-садок) "Берізка", Старша група "Чомусики"
  51. Запорізька початкова школа "Злагода"Запорізької міської ради , "Сонечко"(старша)
  52. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 29 Харківської міської ради", середня група №9 "Дзвіночки"
  53. Мукачівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) N5 Мукачівської міської ради, Старша група "Смайлики"
  54. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) 317Дніпровської міської ради, група старшого дошкільного віку №5 "Метелики"
  55. Комунальний заклад дошкільної освіти комбінованого типу №241 Криворізької міської ради , Чергові групи закладу (які працюють офлайн)
  56. Заклад дошкільної освіти № 47 "Журавонька" Павлоградської міської ради, старша група "Сонечко"
  57. Комунальний заклад "Нововодолазька санаторна школа " Харківської обласної ради , 8 клас
  58. Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 "Горобинка" Шосткинської міської ради Сумської області, ясельна група "Дзвіночок", молодші групи: "Рушничок", "Пролісок", середні групи:"Калинка", "Веселка", старші групи: "Журавлик", ""Струмочок", "Барвінок", "Ромашка"
  59. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (спеціальний) «Центр Пагінець», Група № 10 "Бедрик"
  60. Новоселівський ліцей Української сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, 10клас
  61. Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 Балаклійської міської ради Харківської області, середня група "Теремок"
  62. Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) комбінованого типу № 90 "Весняночка" Черкаської міської ради, Старша група #11
  63. філія Лозуватська гімназія дошкільна ланка "Сонечко", різновікова група "Ромашка"
  64. Копачівська гімназія, 1-9 клас та дошкільний підрозділ гімназії
  65. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Казочка" Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області, Середня група "Капітошка"
  66. Заклад дошкільної освіти №803 "Ладусі", старші групи "Ромашка";"Вишенька"
  67. Боршівський ЗЗСО І-ІІ ст. , 7 клас
  68. Кибинська гімназія Миргородської міської ради, Змішана група "Берізка"
  69. ЗДО №1,,Росинка'' смт Шацьк, старша група,,Дзвіночок''
  70. Комунальний заклад ""Заклад дошкільної освіти №14 Вінницької міської ради", молодша група № 8 "Сонечко"
  71. Новокам'янська гімназія Милівської сільської ради Бериславського району Херсонської області, 5 клас,6 клас,7 клас, 8 клас
  72. Заклад дошкільної освіти "Казка" Омельницької сільської ради Кременчуцького району, Полтавської області, Старша група "Бджілка"
  73. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 346 Дніпровської міської ради, Молодша група "Квіточка"
  74. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради , 8-Б клас
  75. Дошкільний навчальний заклад №81"Незабудка"м.Черкаси, черкаської області , Молодша група"Чомучки"
  76. Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №41 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, Група №1
  77. Сумський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 17 "Радість"м. Суми, Сумської області, молодша група "Сонечко"
  78. Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія 27 Запорізької міської ради Запорізької області , 4-11 класи гімназії
  79. Заклад дошкільної освіти 17, Старша група 13
  80. Біленьківська філія І-ІІ ступенів опорного закладу "Шабівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ", 3
  81. Соболівська гімназія- філія Куяльницького ОЗО, 7 клас
  82. "Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №4 ""Казка""Южненської міської ради Одеського району Одеської області", Старша група "Сонечко"
  83. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 131 "Віночок" Запорізької міської ради, Група "Вербиченька"
  84. Комунальний заклад, Дошкільний навчальний заклад ясла-садок N265, «Краплинки»
  85. Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, Усі здобувачі освіти 1-11 класу Херсонської спеціалізованої школи №27
  86. Заводський ЗДО "Барвінок" Кириківської селищної ради, група раннього віку "Левенятко"
  87. Дошкільний навчальний заклад 703, ЗНМ « Яблунька»
  88. Гімназія 10 Нікпольської міської ради, 9-Б
  89. КЗ "Маловисківська гімназія #3 імені Григорія Перебийноса" , 3-А клас
  90. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла - садок) компенсуючого типу √151 Криворізької міської ради , Молодша група "Грибочки"
  91. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 811 Деснянського району міста Києва, молодша група "Півник"
  92. Нікопольська гімназія №10 Нікопольської міської ради., 5-Б клас
  93. Тернопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №25, молодша 3 "Віночок"
  94. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу № 346 Дніпровської міської ради, Група раннього віку "Сонечко"
  95. Перша гімназія імені Матвія Номиса ЛМР Полтавської області , 7-в
  96. ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №7 «ДИВОСВІТ» МІСТА КОВЕЛЯ, I молодша група "Калинка"
  97. Слобідкорахнівська гімназія , Група продовженого дня
  98. Ставрівський опорний ліцей , 8клас
  99. "Уманська гімназія № 4 Уманської міської ради Черкаської області", 5-б
  100. ЗДО № 800 , Група раннього віку" Сонечко"
  101. Кобеляцький заклад дошкільної освіти №2 "Золотий півник" Кобеляцької міської ради Полтавської області, 2 молодша В група "" Бджілка""
  102. Грудківський заклад дошкільної освіти "Ясла-садок "Сонечко"" Камінь-Каширської міської ради, старша група "Веселка"
  103. Дошкільний навчальний заклад №7 "СОНЕЧКО" (ясла-садок комбінованого типу), Різновікова група "Білосніжка"
  104. Коломийська філія №20, Групи раннього віку "Сонечко" та "Віночок", молодша група "Веселка", середні групи "Дзвіночок" та "Бджілка", старші групи "Капітошка" та "Зайченятко" та 4 класи.
  105. Гімназія"Сузір'я-19", молодша група "Калинка"
  106. Красноградський ліцей #3 (дошкільний підрозділ) Красноградської міської ради Харківської області, Середня група "Сонечко" #2
  107. ЗДО комбінованого типу (ясла-садок) 43 "Смайлик" Запорізької міської ради, Середня група "Зіронька"
  108. Запорізька гімназія «Запорізька Січ», Різновікова група. «Веселка»
  109. Структурний дошкільний підрозділ "Червона Шапочка" Комунального закладу "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради, "Бджілки"
  110. Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка", Молодша інклюзивна група ""Веселка""
  111. Ліцей №1 м. Копичинці Копичинецької міської ради Чортківського району Тернопільської області, НУШ
  112. Барвінок 68 , Молодша група "Смайлики"
  113. Заклад дошкільної освіти №17 "Перлинка", старша група "Барвінок"
  114. Благовіщенський академічний ліцей "Лідер" Благовіщенської міської ради, 8-У клас
  115. Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка", Середня логопедична група ""Капітошка"",
  116. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №38 Криворізької міської ради, Весела сімейка
  117. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№6"Дивокрай" Запорізької міської ради , Середня група "Сонечко"
  118. Дитячий садок 50 Яблунька, Середня група 6 « Віночок»
  119. Запорізька початкова школа"Злагода"Запорізької міської ради , "Зернятко"(старша)
  120. Комунальний заклад "Ліцей 3" Кам'янської міської ради дошкільний підрозділ "Зернятко". , Група "Капітошка"
  121. ВОВКІВЕЦЬКИЙ ЗДО "Бджілка", Різновікова група"Бджілка"
  122. Ліцей № 15 Павлогралської міської ради, 3-Б клас
  123. Тернопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 25, Ластівка
  124. Заклад дошкільної освіти №47" Журавонька" Павлоградської міської ради, Старша група"Дітки цукерки"
  125. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №7 "Пролісок" Кам'янської міської ради", середня група "Пізнайки"
  126. Софіївський заклад дошкільної освіти "Чайка" Софіївської селищної ради Дніпропетровська область, середня група "Веселка"
  127. "Уманська гімназія № 4 Уманської міської ради Черкаської області", 6-б
  128. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 402 Дніпровської міської ради, Молодші групи: "Бджілка", "Сонечко". Середні групи: "Барвінок", "Ромашка". Старші групи: "Метелик", "Капітошка". Логопедична група "Веселка". Група з порушенням психологічного розвитку "Горобина"
  129. ХЗДО №29 "Ранкова зірка", Середня група №10
  130. Андрієвицький ліцей Ємільчинської селищної ради Житомирської області, 5 клас
  131. Кровненська гімназія Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області , 9 клас
  132. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №48 Журавочка, Підготовча група №8 "Веселка"
  133. Житомирський дошкільний навчальний заклад 29 , Бджілка
  134. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 811 Деснянського району міста Києва, молодша група "Калинка"
  135. Хмельницький заклад дошкільної освіти №49 " Дюймовочка", Середня група №7 " Гномики"
  136. Опорний заклад освіти "Гребінківський ліцей", 1-Б клас
  137. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбіноввного типу N 47 Дніпровської міської ради, КЗДО N 47 ДМР
  138. Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №13 "Купава" Сумської міської ради, Група старшого дошкільного віку "Ромашка"
  139. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №394 Харківської міської ради", старша група №5 "Пташенята"
  140. Загальноосвітня школа I -III cтупеня 3 Покровської міської ради Донецької області , 9-A
  141. Опорний заклад освіти "Гребінківський ліцей", 2-В клас
  142. Ліцей №3 Підгородненської міської ради Дніпропетровської області, 6-Б клас
  143. ХЗДО 24 Барвінок , Молодша група Зернятко
  144. Хмельницький заклад дошкільної освіти #49 "Дюймовочка", Молодша група #2 "Дюймовочка"; молодша група #9" Казочка"; старша група # 10 " Пізнайко"; середня група #4"Росинка"; старша група #11"Чомусики"; старша група #12 "Грайлики"
  145. Одеська гімназія "Південноукраїнська", 3-Б клас
  146. КЕЗДО 53 "Золотий півник" НМР, Освітній простір "Кенгурушки" старша група
  147. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 428 Харківської міської ради", старша група "Калина"
  148. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвтня школа №10 "Подільського району міста Києва, 9-А клас
  149. Білоцерківська гімназія-початкова школа №22 Білоцерківської міської ради Київської області , 9-Б клас
  150. Першотравенський ЗДО Мрія Баранівської міської ради, Різновікова група "Сонечко"
  151. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)44 "Пролісок"комбінованого типу комунальної форми власності , Група молодшого дошкільного віку "Квіткова"
  152. Миронівський заклад дошкільної освіти (ясла - садок) "Цукринка" Миронівської міської ради, Старша група "Ромашка"
  153. заклад дошкільної освіти №20 "Дзвіночок" Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області, молодша група "Бджілки"
  154. Новооржицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Дружба" Новооржицької селищної ради, середня група "Бджілка"
  155. Верхнянський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Колобок» Верхнянської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області , "Молодша група ""Карапузи"", середня група ""Сонечко"", Старша група ""Ромашка"""
  156. "Уманська гімназія № 4 Уманської міської ради Черкаської області", 9-б
  157. Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 "Космічний" м. Суми, Сумської області, всі групи дошкільного закладу. група раннього віку А"Зірочка", група раннього віку Б "Колобок", молодша А група "Ягідка", молодша Б група "Квіточка", молодша В група "Перлинка", середні Б група "Акварелька", старша А група "Казка", старша Б група "Віночок", старша В група "Веселка", спеціальні групи з порушенням мовлення "Калинка", "Дзвіночок"
  158. КЗДО(ясла- садок) КТ№201КМР, Середня група "Капітошка"
  159. Тростянецька Філія №1 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - закладу дошкільної освіти №5 Тростянецької міської ради, 4 клас
  160. Хмельницький заклад дошкільної освіти №20 "Білочка", молодша група №11"Всезнайки"
  161. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №26 Дніпровської міської ради , логопедична група "" Волошки""
  162. Суховерхівський заклад дошкільної освіти Кіцманської міської ради , Молодша група «Пізнавайчики»
  163. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №5 "Промінь" Запорізької міської ради , Середня група "Веселі друзі"
  164. Комунальний заклад освіти "Спеціальна школа № 10" Дніпропетровської обласної ради", Дошкільна група спеціальної школи № 10.
  165. Благовіщенський академічний ліцей "Лідер", 6-І клас
  166. Браїлівська гімназія Кам'янець-Подільський район Хмельницька область, 4 клас
  167. Біляївський ліцей №2 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області , 6-Б клас
  168. ЗДО 46, Логопедична група ( різновікова) 6 "Калинонька"
  169. Дніпровська гімназія №11 Дніпровської міської ради, 8-Б клас
  170. Заклад дошкільної освіти №6 "Білочка" Шепетівської міської ради Хмельницької області, старша група №2 "Волошка"
  171. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) 28 Криворізької міської ради, середня група5
  172. Комишнянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" Комишнянської селищної ради, ясельно-молодша група "Бджілка"
  173. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради, учні 11 класу
  174. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 "Чебурашка" Карлівської міської ради Полтавської області, Молодша група "Калинка"
  175. Могилів-Подільський заклад дошкільної освіти №3 Могилів-Подільської міської ради Вінницької області , Група раннього віку "Б" - "Джерельце"
  176. Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти №6 Козятинської міської ради Вінницької області", І молодша група "Сонечко", різновікова група "Капітошка"
  177. Дніпровська гімназія № 35 Дніпровської міської ради, 1-Д клас
  178. Заклад дошкільної освіти #2 "Іскорка. м. Шостка, Слоненятко
  179. Комунальний позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості "Дивосвіт", Молодші групи "Чобіток" "Пензлик"
  180. Арцизький заклад дошкільної освіти ясла-садок №5 "Росинка" Арцизької міської ради, Молодша група "Веселка"
  181. Ліцей 'Ерудит' Монастирищенської міської ради Черкаської області , 6-В клас
  182. Нікопольська гімназія 12 Нікопольської міської ради, 6 клас
  183. Комунальний заклад "Званівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Званівської сільської ради Бахмутського району Донецької області, 6
  184. Благовіщенський академічний ліцей "Лідер" Благовіщенської міської ради , 2-І клас
  185. Одеський заклад дошкільної освіти "Дитячий садок" 7 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ , Старша група дистанційного навчання
  186. Лисичанська гімназія №3, Лисичанська гімназія №3
  187. Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів 70, 1-А клас, 1-Б клас, 2 клас, 3-А клас, 3-Б клас, 4-А клас, 4-Б клас, 5-А клас, 5-Б клас, 6-А клас, 6-Б клас, 7 клас, 8-А клас, 8-Б клас, 9-А клас, 9-Б клас.
  188. ЗДО-6 МАЛЬВІНА , Ранній вік Вишенька
  189. Дніпровська гімназія № 62 Дніпровської міської ради, 4-А клас
  190. Гімназія с. Слобідка Іванівської сільської ради Вінницької області , 1 клас
  191. ЗДО № 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради, середня група "Веселка"
  192. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 811 Деснянського району міста Києва, середня група "Ромашка"
  193. Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 19 "Рум'янек", Старша група "Ромашка"
  194. Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №13 "Купава" Сумської міської ради, Група раннього віку "Краплинка"
  195. "Комунальна організація (установа- заклад) Шосткинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)#1 «Дзвіночок»", Середня група «Краплинки»
  196. Вільшанський заклад дошкільної освіти "Пізнайко", Середньо-старша група
  197. Сумський дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №13 "Купава" Сумської міської ради, Спеціальна група для дітей з порушенням мови "Незабудка"
  198. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради Донецької області , 5-Б клас
  199. Запорізька гімназія №76, 8 клас
  200. Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №38 Криворізької міської ради, Весела казка

* Назви навчальних закладів вказано відповідно до даних поданих у заявках (без змін)

Якщо учасник, який виграв подарунок, не дотримався всіх умов акції, то подарунок автоматично буде передано наступному учаснику зазначеному в рандомно створеному під час розіграшу списку. Переглянути рандомно створений список під час розіграшу можна  нижче, натиснувши кнопку "Повні результати розіграшу".

Пересилка пазлів здійснюватиметься Новою поштою за рахунок отримувача (окрім декількох посилок, які були відправлені завдяки допомозі Гуманітарної Нової Пошти).

Переможцям розіграшу надіслано лист на електронну пошту вказану у завці із детальними умовами отримання подарунку.

 

 

Все буде Україна!

Разом ми робимо цей світ добрішим!

Генеральні партнери