![](/sites/default/files/images/media/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%82..jpg)
7 квітня ми завітали до маркет-моллу Даринок, де провели інтерактивну зустріч з маленькими відвідувачами.
Граючи в захоплюючу гру "Таємна скринька" діти дізнались більше про обов'язкові речі по догляду за домашніми тваринами. Мікрочип, Qr-паспорт, зубна щітка для тварин, кігтерізка стали справжнім відкриттям для деяких маленьких господарів тварин.
![](/sites/default/files/images/media/ESB_4307.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/434636966_823525053142547_3023177363457661477_n.jpg)
Завдяки вікторині "Ветеринар" учасники відчули себе справжніми фахівцями та допомогли песикам та котикам, які завітали на прийом до ветклініки.
![](/sites/default/files/images/media/ESB_4322.jpg)
Повернути загублених тварин додому та стати справжніми волонтерами учасники змогли долучившись до гри "Загублені - знайдені", а завдяки вікторині "Happy paw" діти дізнались багато цікавих фактів про собак та котів.
![](/sites/default/files/images/media/ESB_4352.jpg)
![](/sites/default/files/images/media/ESB_4298.jpg)
Щиро радіємо таким зустрічам та дякуємо всім учасникам за їх активність!
Нагадаємо, що захід був присвячений Дню бродячих тварин.
А якщо ви хочете підтримати здоров'я тварин у притулках, то долучайтесь до благодійного збору коштів на медикаменти для хвостатих, який проводить наш Фонд та маркет-молл Даринок.